Algab konkurss „Aasta Ehitaja 2020“

Eesti Ehitusettevõtjate LiitEesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) kuulutab välja konkursi „Aasta Ehitaja 2020“, mille tulemusena selgitatakse välja parim ehitusjuht, kelle tööle on andnud oma tunnustuse nii tema poolt juhitud ehitusobjekti tellija, arhitekt, projekteerija kui ka omanikujärelevalve teostaja. Konkursi eesmärk on propageerida ehitaja ametit ja tunnustada oma ala parimaid.

„„Aasta Ehitaja“ konkurssi korraldatakse juba aastast 2009. See näitab, et konkursist on aastatega saanud meie ehitusvaldkonna traditsiooniline sündmus, mis tõstab avalikkuse ette aasta jooksul valminud huvitavamad, kvaliteetsemad ning keerulisemad ehitised ja nende ehitamisega seotud inimesed,“ kommenteeris Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevjuht Indrek Peterson.

„Aasta Ehitaja 2020“ tiitlile võib esitada nii pea- kui alltöövõtu projektijuhte, kelle juhitud ehitusobjekt on valminud ajavahemikul 2. oktoober 2019 kuni 1. oktoober 2020. Kandidaate saab esitada kuni 9. oktoobrini 2020.

„Aasta Ehitaja 2020“ konkurssi korraldab EEEL, kes kehtestab konkursi reeglistiku, nimetab žürii koosseisu, korraldab žürii tööd.

Konkursi võitja kuulutatakse välja 25. novembril toimuval Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu, Eesti Ehitusinseneride Liidu ja Eesti Arhitektide Liidu koostöös korraldataval konverentsil „Ehitus 2021+ „Kvaliteetne ruum““.

Eelnevatel aastatel on AASTA EHITAJA tiitli võitnud:

Tarmo Pohlak (2009) – Tallinki büroohoone ehitus.
Tiit Joost (2010) – Ämari lennubaasi ehitus.
Arvo Kirotus (2011) – Reoveepuhastusjaama biofiltri ehitustööd.
Keit Paal (2012) – Tallinna Ülikooli Loomemaja NOVA õppehoone ehitustööd.
Aivo Pedak (2013) – Viljandi Riigigümnaasiumi hoone ehitustööd.
Ahto Aruvälja (2014) – Tondiraba jäähalli ehitustööd.
Peeter Voovere (2015) – Tartu Pauluse Kiriku rekonstrueerimistööd.
Tarmo Pohlak (2016) – Hilton Tallinn Park Hotelli ehitustööd.
Valdo Rohtla (2017) – Balti Jaama Turu ehitustööd
Jaan Tootsi (2018) – Arvo Pärdi Keskuse ehitus
Sergei Strigin (2019) – Tallinki büroohoone ehitustööd

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?