Apollo Kino avab Narvas uue kaasaegse kino

ApolloEesti suurim kinooperaator Apollo Kino investeerib ligi miljon eurot Narva Astri kaubandus- ja meelelahutuskeskusse rajatavasse uude kinno. Mai alguses avatava Narva Apollo Kino kolme saali lisatakse ka hiljuti Mustamäe Keskuse kinos populaarseks saanud premium-klassi toolid.

Apollo Kino tegevjuhi Mauri Dorbeki sõnul on kohalike inimeste hirm, et Narvas kino ära kaob, olnud põhjendamatu. “Hoopis vastupidi – seni Astri keskuses tegutsenud kino asemel saab Narva senisest veelgi vingema kaasaegse kinokeskuse,” selgitas Dorbek.

“Uuendame täielikult nii sisseseade kui teeninduskontseptsiooni ning avame kino juba maikuu algul. Narvalased saavad tänu moodsale kinotehnikale, parimatele kinotoolidele ja tipptasemel teenindusele kokkuvõttes senisest tunduvalt parema kinoelamuse,” kommenteeris Dorbek ja lootis väga, et uues kinos jätkab ka narvalastega kokku kasvanud senine kinopersonal.

Kuue saaliga Baltimaade moodsaima kobarkino avamine eelmisel nädalal Mustamäe Keskuses muutis vaid kaks aastat tagasi tegevust alustanud Apollo Kino Eesti suurimaks kinooperaatoriks. Ettevõte avas oma esimese kino 2014. aasta mais Pärnus ja sama aasta sügisel alustati kino opereerimist Tallinnas Solaris keskuses. Pärast Mustamäel kuue saaliga kinokeskuse avamist on Apollo Kinol Eestis kokku 16 kinosaali. Järgmise kahe aastaga saab Apollo Kino üle Eesti juurde veel vähemalt üheksa kinosaali kokku ligi 1300 istekohaga.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC