Arco Vara laiendab kinnisvara vahendustegevust nii ida kui lääne suunas

Alates 2013 a. oktoobrist laiendas kinnisvarabüroo vahendustegevust erinevates piirkondades, olles esmakordselt esindatud nüüd ka Hiiumaal ja Sankt Peterburgis.

Oktoobrikuust tegutseb Hiiumaal kinnisvaramaakler Ilvi Vilt. Ilvi tunneb kohalikku turgu ja tal on pikaajaline kogemus müügitöös.

„Pakume müüjatele-ostjatele ja üürileandjatele-võtjatele abi heade tehinguteni jõudmiseks. Rahulolev klient on meie suurim väärtus igas Eestimaa piirkonnas ja seetõttu püüame teha meie spetsialistide olemasolu kättesaadavaks ka pealinnast kaugemates linnades ja külades“, kommenteerib vahendusbüroode juht Maia Daljajev.

Arco Varal on esindused 14-s Eestimaa piirkonnas.

Samuti ei ole unustanud ka venekeelset klienti, kelle huvi oleks Eestis osta, müüa või üürida. Lisaks Ida-Virumaa esindusele on käesolevast sügisest Arco Vara kinnisvarabürool oma esindaja Sankt-Peterburgis – Anton Jakovlev. Praeguseks on sõlmitud koostöölepingud mitmete Peterburi kinnisvaraettevõtetega, kelle kliendid ja koostöö-partnerid on huvitatud Eestimaa kinnisvarasse investeerimisest. Maia Daljajevi sõnul on vene klient on Eestimaa kinnisvaraomanikule alati oodatud ostja ja investor olnud, kelle nimel on väärt üle riigipiiride minna.

alustas tegevust kinnisvarasektoris juba 1992. aastal. Pikaajalised kogemused kinnisvara valdkonnas, esindatus Ida-Euroopa kolmes riigis, Eestis, Lätis ja Bulgaarias, ning kinnisvara vahendusteenuste ja arenduse integreeritus on Arco Vara tegevuse alustalad.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC