Arco Vara sai kasutusloa oma ajaloo suurimale arendusprojektile

Arco VaraArco Vara AS tütarettevõte sai kasutusloa Sofias, Manastirski linnaosas valminud 74 korteriga elamule.

Manastirski Livadi nime kandev arendusprojekt on 280 korterist koosnev elamuprojekt Bulgaaria pealinna Sofia populaarses elamurajoonis ja on oma 36,000 brutoruutmeeriga suurim Arco Vara poolt iseseisvalt arendatav ettevõtte ajaloos.

„Manastirski on meie hinnangul hästi õnnestunud nii ettevõtte kui klientide seisukohast,“ sõnas Arco Vara As juhatuse liige Lembit Tampere. „Sellest annab tunnistust tõsiasi, et vaatamata jätkuvalt surve all olevale kohalikule makromajanduslikule keskkonnale, oleme saavutanud kõrge eelmüügi määra ning klientideks on ennekõike korterite tegelikud kasutajad, mitte vahendajad,“ lisas ta.

Peatöövõtjaks oli Bulgaaria päritolu Planex Build OOD, finantseerijaks kreeka päritolu Piraeus Bank Bulgaria AD, ehitusjärelvet teostas Ühendkuningriikide päritolu Vector Management Bulgaria EOOD, tehnilist järelvalvet teostas samuti Bulgaariast pärit Dikril Consult EOOD.

Valminud hoone oma 74 korteri, 6 poe ja 6 ateljeega moodustab ca 27% kogu projekti mahust, juba varasemalt on valminud -alune garaazh kogu arendusprojekti tarbeks. ehitusega alustati 2011. aasta aprillis ning hoone sai valmis lubatud tähtajaks.

Eelmüügi lepingutega on kaetud 2/3 müüdavast pinnast ning järgneva kahe kvartali jooksul antakse pinnad üle ostjatele. Ostjateks on kohalikud eraisikud ja ettevõtted.

Manastirski Livadi on juba teine Arco Vara AS poolt valminud Sofias, millele eelnes Madridi Boulevard Residence äri- ja eluhoone kesklinnas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

51 − = 47

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest