AS Pro Kapital Grupp korraldab investorpäeva vastavatud T1 Mall of Tallinn keskuses

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp ootab nii olemasolevaid investoreid kui ka kõiki teisi huvilisi eksklusiivsele investorpäevale 20. novembril 2018, kell 12:00, vastavatud T1 Mall of Tallinn keskusesse, aadressil Peterburi tee 2.

Investoritele suunatud päeval räägitakse börsiettevõttest lähemalt ning antakse ülevaade senistest tegevustest Eestis, Lätis ja Leedus. Lisaks räägitakse ka tuleviku arendustest.

Üritusel esinevad AS Pro Kapital Grupp tegevjuht Paolo Michelozzi, finantsjuht Angelika Annus ning juhatuse liige ja T1 tegevjuht Allan Remmelkoor. Hiljem toimub koos juhtidega tuur T1 keskuses ning külalistel on võimalik esitada küsimusi.

T1 Mall on Tallinn on unikaalne keskus. Äsja avatud keskuse ligi 55 000 ruutmeetri peale on kokku koondatud üle 200 kaubandus-, vabaaja- kui ka elamusteenuste pakkuja. Transpordi sõlmpunktis paiknev hoone on esimene uue põlvkonna keskus, mis muuhulgas üllatab nii maailmas ainulaadse 20-meetrise sisepargi kui 2019. aastal avatava 120 meetri kõrguselt vaateid pakkuva vaaterattaga hoone katusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

20 − = 10

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?