AS Pro Kapital Grupp reorganiseerib haldusteenuste osutamise äritegevust Eestis

Pro KapitalAS Grupp (edaspidi kui Pro Kapital) on otsustanud reorganiseerida oma tütarettevõtte Pro Halduse OÜ (reg nr 1026910) ja vähendada haldusteenuste äritegevust Eestis.

Haldusteenuste osutamise eesmärgiks on olnud ja on ka edaspidi kõrge kvaliteediga haldusteenuste osutamine eluaseme ostjatele ja tagasiside saamine majade haldamisega seonduvatest probleemidest, et kasutada edaspidi antud informatsiooni sarnaste probleemide tekkimise vältimiseks uutes Pro Kapitali arendustes. Teistele kinnistutele haldusteenuste osutamine ei ole olnud kontserni põhistrateegia osa ega ole toonud olulist tulu grupile. Seetõttu on otsustatud, et keskendub haldusteenuste osutamisele ainult viimastel aastatel Pro Kapitali poolt arendatud ja edaspidi arendatavatel kinnistutel. Haldusteenuste osutamise lepingud ülejäänud kinnistutel lõpetatakse järgnevate lähikuude jooksul.

AS-i Grupp juhatuse esimehe, Paolo Michelozzi, kommentaar: „Eesmärgiks on vähendada haldusteenuste mahtu, mis ei ole olnud seotud ettevõtte põhilise äritegevusega. Meie siht on keskenduda oma peamisele äritegevusele – eluasemete ja arendamine positiivse tõusutrendiga turul ja osutada teenuseid, mis on seotud grupi põhitegevusega. Vähendades hallatavate kinnistute arvu annab haldajate meeskonnale võimaluse keskenduda uutele arendustele.“

haldusteenuste äritegevuse reorganiseerimise mõju grupile on järgnev: 2017. aasta finantstulemuste põhjal väheneb kontserni käive 1,352 miljoni euro võrra ja brutokasum 0,155 miljoni euro võrra. Reorganiseerimine ei oma olulist mõju kontserni kasumlikkusele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

1 + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine