AS Tallinna Moekombinaat uute aktsiate märkimise tulemused

Pro Kapital24. aprillil 2014 toimunud AS Tallinna Moekombinaat (edaspidi Tütarettevõtja) aktsionäride koosolekul võeti vastu otsus Tütarettevõtja aktsiakapitali suurendamise kohta.

Tütarettevõtja aktsiakapitali suurendamise teise emissiooni märkimine lõppes 08. juulil 2014. Tütarettevõtja juhatus otsustas 09. juulil 2014 tühistada kõik märkimisperioodil märkimiseks pakutud aktsiad. Teise märkimisperioodi tulemusena ei lasta välja uusi Tütarettevõtja aktsiaid.

Paolo Michelozzi, AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees kommenteeris märkimistulemusi järgnevalt: „Keskuse vundamendisüvendi kaevetööd ning projekteerimistööd jätkuvad plaanipäraselt ning hetkel täiendavaid vahendeid projekti kaasata ei olnud vajalik. Samal ajal oleme alustanud pakkumusläbirääkimisi juhtivate ehitusettevõtetega peatöövõtja leidmiseks ning järgnevaid emissioone kavandame juba pakkumusprotessi käekäigust sõltuvalt“.

AS Pro Kapital Grupp teavitab investoreid Tütarettevõtja aktsiakapitali suurendamise järgmiste emissioonide tulemustest pärast iga emissiooni tulemuste selgumist.

AS Tallinna Moekombinaat on 05.03.2008 asutatud äriühing, mille põhitegevuseks on Tallinnas Peterburi tee 2 paikneval kinnistul kaubanduskeskuse arendamine. Kavandatud kaubanduskeskus on üks kõige dünaamilisemaid kaubanduskeskuste arendusi Baltimaades, asudes Tallinna suurima ja kaasaegseima liiklussõlme ääres vaid mõne minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast ning Tartu, Narva ja Pärnu maanteede alguspunktis.

Kaubanduskeskuse ankurrentnikuks on Selveri hüpermarket ligi 6000 m² ning kokku on keskuse 55 000 m² rendipinnal ruumi enam kui 200 poele. Kaubanduskeskus on osa tulevasest suurest Tallinna ühistranspordisõlmest, mis on linna üks olulisimaid infrastruktuuri arendusi lähiaastatel ning mis hõlmab lisaks kohalikele liinidele ka ühendust lennujaama ja tulevase Rail Baltica rahvusvahelise raudteejaamaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

96 − 93 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.11.2021 Kinnisvaraturundus