Pro Kapital: AS Tallinna Moekombinaat uute aktsiate märkimise tulemused

Pro Kapital24. aprillil 2014 toimunud AS Tallinna Moekombinaat (edaspidi Tütarettevõtja) aktsionäride koosolekul võeti vastu otsus tütarettevõtja aktsiakapitali suurendamise kohta.

Aktsiakapitali suurendamise esimese emissiooni märkimine lõppes 27. mail 2014. Märkimisperioodi jooksul kaasas tütarettevõtja 808 800 eurot, millest 612 000 eurot moodustas makse tütarettevõtja B-aktsiate eest ja 196 800 eurot moodustas märkija poolt tütarettevõtjale antud laen.

Paolo Michelozzi, AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees kommenteeris märkimistulemusi järgnevalt: „AS Tallinna Moekombinaat aktsiakapitali suurendamise esimese emissiooni tulemused vastasid meie ootustele. Esimese emissiooni eesmärgiks oli kaasata vahendid võimaldamaks meil viia lõpuni Peterburi tee kaubanduskeskuse ehitusega alustamiseks vajalikud ettevalmistavad tegevused. Saame lõpuni viia vajalikud projekteerimistööd ja alustada kaubanduskeskuse vundamendisüvendi kaevetöödega“.

AS Pro Kapital Grupp teavitab investoreid tütarettevõtja aktsiakapitali suurendamise järgmiste emissioonide tulemustest pärast iga emissiooni tulemuste selgumist.

AS Tallinna Moekombinaat on 05.03.2008 asutatud äriühing, mille põhitegevuseks on Tallinnas Peterburi tee 2 paikneval kinnistul kaubanduskeskuse arendamine. Kavandatud kaubanduskeskus on üks kõige dünaamilisemaid kaubanduskeskuste arendusi Baltimaades, asudes Tallinna suurima ja kaasaegseima liiklussõlme ääres vaid mõne minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast ning Tartu, Narva ja Pärnu maanteede alguspunktis.

Kaubanduskeskuse ankurrentnikuks on Selveri hüpermarket ligi 6000 m² ning kokku on keskuse 55 000 m² rendipinnal ruumi enam kui 200 poele. Kaubanduskeskus on osa tulevasest suurest Tallinna ühistranspordisõlmest, mis on linna üks olulisimaid infrastruktuuri arendusi lähiaastatel ning mis hõlmab lisaks kohalikele liinidele ka ühendust lennujaama ja tulevase Rail Baltica rahvusvahelise raudteejaamaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 42 = 48

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.11.2021 Kinnisvaraturundus