Pro Kapital: Peterburi tee 2 asuva kaubanduskeskuse ehitustöödega alustamine

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp teatab, et kontserni kuuluv ettevõte AS Tallinna Moekombinaat ning AS Nordecon sõlmisid 30. aprillil 2014 lepingu Tallinnasse Peterburi tee 2 asuvale kinnistule rajatava kaubandus- ning meelelahutuskeskuse ehitussüvendi kaevetööde teostamiseks. Leping jõustub kui AS Tallinna Moekombinaat teavitab AS-i Nordecon ehitusplatsi üleandmisest. AS Tallinna Moekombinaat teavitas 27. mail 2014 AS-i Nordecon ehitusplatsi üleandmisest ja leping on jõustunud.

AS Tallinna Moekombinaat esitas 27. mail 2014 Tallinna linnale Peterburi tee 2 kaubanduskeskuse ehituse alustamise teatise.

Kaevetööde kestvuseks on planeeritud kolm kuud, tööde eesmärgiks on viia lõpule kaubanduskeskuse ehituse ettevalmistustööd ning käimas on ka kaubanduskeskuse ehituseks peatöövõtja valimise protsess.

AS Pro Kapital Grupp teavitab investoreid täiendavalt pärast seda kui kaubanduskeskuse ehituse osas on sõlmitud täiendavad siduvad kokkulepped.

AS-i Tallinna Moekombinaat juhatuse liikme Allan Remmelkoori kommentaar: „Ettevalmistusprotsess edeneb plaanipäraselt. Keskuse 12 000 m2 laiuv meelelahutuskompleks on kokkulepetega kaetud, keskust ümbritsev uus infrastruktuur – maa-alusesse parklasse viiv tunnel, sissesõiduristmikud ning ka trammiliini nr 4 pikenduse toomine meie kinnistuni – on valmis. Uudsete tegevusvaldkondade, mugavate juurdepääsude ning hea ühistranspordiühenduse loomine on iga uue keskuse edu nurgakiviks. Järgmise loogilise etapina alustame nüüd keskuse maa-aluse osa kaevetöödega.“

AS Tallinna Moekombinaat on 05.03.2008 asutatud äriühing, mille põhitegevuseks on Tallinnas Peterburi tee 2 paikneval kinnistul kaubanduskeskuse arendamine. Kavandatud kaubanduskeskus on üks kõige dünaamilisemaid kaubanduskeskuste arendusi Baltimaades, asudes Tallinna suurima ja kaasaegseima liiklussõlme ääres vaid mõne minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast ning Tartu, Narva ja Pärnu maanteede alguspunktis. Kaubanduskeskuse ankurrentnikuks on Selveri hüpermarket ligi 6000 m² ning kokku on keskuse 55 000 m² rendipinnal ruumi enam kui 200 poele. Kaubanduskeskus on osa tulevasest suurest Tallinna ühistranspordisõlmest, mis on linna üks olulisimaid infrastruktuuri arendusi lähiaastatel ning mis hõlmab lisaks kohalikele liinidele ka ühendust lennujaama ja tulevase Rail Baltica rahvusvahelise raudteejaamaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

56 + = 62

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.11.2021 Kinnisvaraturundus