ASi Harju Elekter tütarfirma ostis kinnisvarafirma Soomes

Harju elekter30.08.2019 allkirjastati ostu-müügileping, kus ASi Harju Elekter tütarfirma Oy ostis Ulvila linnavalitsuse omanduses oleva kinnisvarafirma Kinnteistö Oy Ulvila Sammontie 9. Tehingu hind oli 2,0 miljonit eurot. Tehingu käigus omandas Satmatic Oy 0,86 ha suuruse koos kinnistul paiknevate tootmispindadega 4330 m2 ulatuses. Tegevus järgib põhimõtet, vastavalt millele kuuluvad kontserni ettevõtete kasutuses olevad kontserni omandusse.

Tehingu näol oli tegemist ASi Harju Elekter tütarfirma Oy ja Ulvila linnavalitsuse poolt 17.11.2008 allkirjastatud lepingu lõpule viimisega, vastavalt millele oli Satmatic Oy-l õigus omandada 10-aastase rendiperioodi järel Sammontie 9, Ulvila koos tootmishoonega. Rendiperiood algas 01.09.2009.

Harju Elekter Grupp on juhtiv kesk- ja madalpinge elektri- ja automaatikaseadmete valmistaja Baltimaades ning tuntud ja tunnustatud tootja Skandinaavia riikides. Harju Elektri põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning arendamine ja rentimine. Harju Elekter Grupi Eesti, Soome, ja Leedu tehastes töötab 800 spetsialisti ning Kontserni 2018 müügitulud olid 120,8 miljonit eurot. Harju Elektri aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC