Avalon ja Marko Kull omandasid Tiskres arendusprojekti kokku ligi 50 eramu ja korteri rajamiseks

AvalonElamuarendaja Avalon juhtimisel omandas ettevõtte partner Marko Kull juuni alguses elukondliku arendusprojekti Tiskre Kodud OÜ, rajamaks Harku valda uus eluase kokku ligemale poolesajale perele.

„Arendusprojekt elluviimise käigus rajatakse Harku valda Tiskre külla kokku 19 uut eramaja ja 29 korterit,“ lausus Marko Kull. „Esimeses järgus ehitatakse välja kogu piirkonnale vajalik infrastruktuur, mis valmib 2024. aasta kevadel. Esimese etapi investeeringus suurus on ligikaudu üks miljon eurot.“

Marko Kulli sõnul sai positiivne otsus investeeringu tegemiseks tehtud hinnates turutsüklit. „Kui 2024 võib arendajal elukondliku kinnisvara osas veel olla keeruline uusi projekte käivitada, siis 2025 peaks tooma Avaloni hinnangu kohaselt uudiseid Euribori languse kohta ja turu vaikset taastumist. Hetkel on Avalon kohandanud enda tegevuskavasid just selle visiooni kohaselt,“ lisas ta.

„Ühtlasi eeldame 2024 ehitussektoris tellijale soodsat aega ning püüame ajastada enda ehituste alguseid sinna perioodi. Avaloni hea kapitaliseeritus teeb meist tugeva partneri igale ehitusettevõtjale,“ sõnas Avaloni tegevjuht Ahti Kiili. „Täna on meil veel uusi projekte töös, millest loodame samuti peatselt avalikult välja tulla. Juhul kui mõni investor soovib osaleda Avaloni järgmistes projektides, siis oleme dialoogiks avatud.“

Avaloni arendustest on praegu ehituses Hermanni 8a, Kalevi 17 / Linda 13, Vabriku 49 asuvad hooned Tallinnas ning Kiilis asuvad ridaelamud. Müüki on tulemas Tallinnas Tartu mnt 44 ja Telliskivi 8 asuvad eripalgelised eluhooned ning Tiskre elamurajoonis asuvad eramud ja korterid.

Avalon on 2016. aastast tegutsev elamuarendusettevõte, kelle missiooniks terviklike elukeskkondade loomine. Uuenduslike, personaalsete ja keskkonnasõbralike lahendustega kujundab Avalon uusi kinnisvaraarenduse standardeid, rikastab linnaruumi ja panustab kogukondade arendamisse. 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.09.2023 Kinnisvara müügikoolitus