Baltic Horizon tegi oma uue pikaajalise fondistruktuuri alt esimese ostutehingu

Baltic HorizonVaid mõned päevad pärast edukat kapitalikaasamist ja kinnisvarafondi osakute Nasdaq börsil noteerimist soetas enda portfelli peahoone Tallinnas. Baltic Horizoni portfelli kuulub Balti pealinnades nüüd 6 hea rahavooga objekti koguväärtusega üle 100 miljoni euro.

ärihoone Tallinna ühel tuiksoonel – maanteel – ehitati 2013. aastal. kogupindala on 9 100 m2 ja see on pikaajalise rendilepinguga Taani turvaettevõtte G4S kasutuses. Hoone osteti ca. 7,5% tootlusega.

Baltic Horizoni osakute avalik pakkumine viidi edukalt lõpule 29. juunil 2016, koos Baltic Horizoni ja Baltic Opportunity Fundi ühendamisega. kaasas kapitali 29,7 miljoni euro jagu. Baltic Horizoni fondiosakutega alustati kauplemist Balti fondinimekirjas 6. juulil 2016.

kavatseb regulaarselt teostada rendivoost rahalisi väljamakseid oma osakuomanikele. Selline atraktiivne riski-tootluse suhe on ahvatlev ennekõike investoritele, kes otsivad madalate deposiidiintresside keskkonnas kõrgemaid dividendi tootlusi. Fondi investoriteks on mainekad Põhjala ja Baltikumi institutsionaalsed ja erainvestorid. Antud tehing täiendab fondi Balti pealinnade portfelli, millesse juba varem kuulusid teiste objektide kõrval Vilniuse äripiirkonna südames asuv Europa ostukeskus ja Coca-Cola Plaza Tallinnas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC