Colonna ehitab Peetrisse moodsa lao- ja tootmishoone

2022. aasta juuniks rajab ärikinnisvarafirma Colonna Tallinna külje alla Peetrisse mitmeotstarbelise ärihoone, kus ühendatakse lao- ja tootmispinnad. Uue hoone ehitamiseks on sõlmitud leping Mapri Ehitus OÜ-ga.

Aadressile Reti tee 6 rajatavasse A-energiaklassiga äri- ja laohoonesse on planeeritud kuni kakskümmend multifunktsionaalset äripinda, mis mahutavad lisaks laoruumidele, müügisaalidele ja kontoritele ka väiketootmiseks ja töökojaks sobivaid ruume. Üüripindade hinnad algavad 6,5 eurost ruutmeetri kohta.

Colonna maakleri Martin Sillandi sõnul on nõudlus sarnaste stock-office tüüpi hoonete järele turul üha kasvanud, kuna nii lao- kui äripindasid ühendav ruumifunktsionaalsus sobib ideaalselt logistika-, tootmis- või muuks sarnaseks äritegevuseks: „Pealinna piirist nelja kilomeetri kaugusele, Tallinn-Tartu maantee äärde kerkiv hoone on ideaalses asukohas ettevõttele, mis hindab häid transpordiühendusi, lihtsat ligipääsetavust, madalaid kasutamiskulusid ja häid parkimisvõimalusi. Piirkond on jõudsalt kasvamas ja arenemas, mistõttu võiks Reti laod ka sealsele elanikule olla hea võimalus asutada või tuua oma ettevõtlus kodukanti, pakkuda tööd kohalikele inimestele.“

Reti ladude bokside suurused jäävad vahemikku 80 – 260 ruutmeetrit, kuid bokse on võimalik omavahel liita. 11. oktoobril sõlmis Colonna ehituslepingu Mapri Ehitus OÜ-ga, lepingu kohaselt valmib Reti tee uus äri- ja laohoone 2022. aasta mai lõpuks. Väliste partneritena on projekti kaasatud RE Kinnisvara ning Uus Maa Kinnisvarabüroo spetsialistid. Rohkem infot projekti kodulehelt www.retiladu.ee.

Colonna alustas tegevust 2006. aastal ning on täna üks suurimaid ärikinnisvarasse investeerijaid Eestis ja Lätis. Colonna vahendab peamiselt rahvusvaheliste professionaalsete investorite kapitalipaigutusi kinnisvaraprojektidesse ning korraldab ostetud objektide majandustegevust. Colonna grupi vahendusel on investeeritud Balti kinnisvaraturule üle 400 miljoni euro. Ettevõtte portfelli kuulub 97 ärihoonet, milles on kokku 285 000 ruutmeetrit üüritavat pinda ja üle 800 üürniku Eestis ja Lätis.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?