Deena Ehitus kavandab veerand miljardist aastakäivet

Arco Vara gruppi kuuluv ning jõuliselt arenev Deena Ehituse OÜ planeerib oma 2005. aasta käibeks 250 miljonit krooni. Käesoleva aasta käibeks kujuneb ettevõttel üle 80 miljoni krooni.

Deena Ehituse juhatuse liige Märt Mäe kinnitusel on ettevõttel enam kui kolmekordse käibekasvu saavutamiseks vajalikud sisulised tellimused olemas.

“Meie omanikuks oleva Arco Vara jõuline areng tagab pikemas perspektiivis veelgi kiirema kasvu: plaanime 2-3 aasta jooksul siseneda kohalike ehitusettevõtete “miljardiklubisse”,” ütles Mäe.

Arco Vara grupi juhatuse esimehe Viljar Arakase sõnul on Deena Ehituse ost tõstnud märkimisväärselt grupisisest sünergiat.

“Nüüd on Arco Vara grupp väga efektiivne majanduskooslus, kuhu kuuluvad arendus, ehitus, vahendus, haldus, geodeesia ja maadehaldus,” ütles Arakas.

Deena Ehituse OÜ on 1993. aastal asutatud ehitusfirma, mille põhitegevus on ehituse peatöövõtt. Käesoleval hetkel töötab ettevõttes 30 inimest. Senini on ettevõtte eestvedamisel valminud mitmeid olulisi kultuuri-, sotsiaal-, kaubandus- ja elamispindu. Antud hetkel on suurimad projektid elamud Sauel, Veskimöldres ning Kolde puiesteel.

Arco Vara tänavu üheksa kuu käive oli 275,2 miljonit krooni ja kasum 57,1 miljonit krooni. Arco Vara bilansimaht oli septembri lõpul 919,9 miljonit krooni, mis on 108,4 miljonit krooni rohkem kui aasta alguses.

Täna kell 12.00 annab Deena Ehitus kingitusena Tallinna Lastehaiglale üle laste mänguväljaku, mille ehitamiseks kulus ligikaudu 60 000 krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.10.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?