Eesti Põllumajandusülikooli ühiselamu “Torn” avab taas uksed

Teisipäeval, 26. oktoobril kell 15 avatakse Tartus Eesti Põllumajandusülikooli ühiselamu “Torn”. Aadressil Kreutzwaldi 52 asuv kõrghoone läbis põhjaliku uuenduskuuri ning on nüüd valmis pakkuma eluaset 263 üliõpilasele.

Torni avamine tähendab elanike jaoks uut kvaliteedistandardit, mis tähendab eelkõige turvalisust ja suuremat eraldatust, aga ka rohkem võimalusi, nagu näiteks rattahoidla ja zetooniga külastatav pesumasina ruum.

EPMÜ ühiselamute majandusjuhataja Karl Zeigo sõnul sobib uute ruumide paigutus eriti hästi ülikooli õppima tulnud sõpruskonnale või kursusekaaslastele. Nii saaksid näiteks kaheksa sarnaste huvidega sõpra ühe kinnise sektsiooni, kus köökides ja dussiruumides on tagatud heakord ning turvalisust tõstab oluliselt uudne kaardisüsteem.

Tubade osas võimaldatakse valida väiksemate ja suuremate tubade vahel.

Kahekohalised toad on valikus 13 ja 17 ruutmeetrit, ühekohaliste tubade põrandapind piirdub 10 ruutmeetriga. Maksma hakkab koht kahekohalises toas 750 – 800 krooni sõltuvalt toa suurusest. Üksi elada soovijatele on mõeldud 13 ühekohalist tuba üüriga 850 krooni kuus.

Lähinädalatel seab end Tornis sisse ka EPMÜ üliõpilasesindus, kes kolimisega püüab tudengile lähemale tulla.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal