EfTEN: Laiendustööde järel tuleb Viljandi UKU Keskuse suurrentnikuks Sportland

Kinnisvarafond AS ja Evicon OÜ sõlmisid ehituslepingu Viljandis asuva UKU Keskuse laiendamiseks. Tööd algavad novembris ning keskuse omanikust fond investeerib laiendusse 1,64 miljonit eurot. Laienduse ankurrentnikuks saab Sportland.

on arendanud UKU Keskuse kinnistut 2010. aastast ning selle ajaga on keskusest saanud kaasaegse linnaruumi oluline osa. Algavate ehitustööde tulemusena valmib keskuse neljas ja viimane laiendus, millega lisandub 975 ruutmeetrit üüripinda. Sportlandi näol lisandub nüüd Viljandisse kauaoodatud täiendus spordi- ja vabaaja kaupade segmendis,“ ütles EfTENi kaubanduspindade ärijuht Toomas Õun.

Uku tänava suunas laienev keskus saab uue esindusliku fassaadi, peasissepääsu ja fuajee. Lisaks Sportlandile on uued rentnikud lemmikloomapood KIKA ja Pihlaka Kohvik ning suuremale pinnale kolib mänguasjapood Karupoeg Puhh. Keskuse üüripindadel tegutsevad veel Rimi, Apollo, Tele2, New Yorker, Pepco, Expert, Töötukassa jpt.

Laiendataval alal asuv ning arendaja algatusel paigaldatud 1941. aasta kommunismiohvrite mälestustahvel leiab uue silmapaistva koha uuel istumisalal keskuse ees.

UKU Keskuse arhitektuurilise lahenduse on loonud Muru & OÜ arhitektid ning laienduse autoriks on Arhitektibüroo Tarbe.

Kinnisvarafond AS-i portfelli kuulub 17 ärikinnisvara objekti Eestis, Lätis ja Leedus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC