EstateGuru avalikustas uue brändi identiteedi ja veebilehe

EstateguruEesti finantstehnoloogia ettevõte EstateGuru tähistas 5. tegutsemisaasta täitumist ning avalikustas sündmuse puhul täiesti uue veebilehe, mille eesmärk on kindlustada turuliidri positsiooni ning pakkuda kasutajatele veelgi enam funktsioone.

EstateGuru COO selgitab muudatuse tagamaid: “Meie eesmärk on võimaldada kiirelt ja paindlikke finantseerimisvõimalusi
ettevõtjatele ja kinnisvaraarendajatele, samas investoritele kinnisvaraga tagatud rahvusvahelisi investeerimisvõimalusi pakkudes.”

“Selle visiooni realiseerumiseks vajasime uut veebilehte, parandatud kasutajamugavust ja uut versiooni EstateGuru brändist. On selge, et peame konkurentsiolukorras pidevalt innoveerima ning uusi lahendusi
looma. Lisaks uuele brändile oleme peatselt lansseerimas ka rohkelt uusi funktsioone, mis muudavad platvormi dünaamikat oluliselt.”

EstateGuru vahendusel on 15 000 rahvusvahelist investorit rahastanud üle 500 laenuprojekti, mille maht on märkimisväärsed 80 miljonit eurot. Investorid on tänaseks teeninud platvormil üle 4,2 miljoni euro
intressi.

Ettevõte väljastab kinnisvaralaene viies riigis, sealjuures mitmeid järgnevaid riike valmistatakse juba ette.

Geograafiline laienemine

“Soovime, et meie logo ja veebileht peegeldaksid EstateGuru väärtuseid, milleks on ausus, avatus, paindlikkus ja ettevõtlikkus,” lisab ettevõtte asutaja ja tegevjuht Marek Pärtel.

“Viimased viis aastat on toonud kaasa erakordse eksponentsiaalse kasvu ning käesoleva uuenduse saatel oleme valmis tegema arenguteel
järgmiseid suuri samme kindlustamaks positsiooni juhtiva rahvusvaheliste kinnisvarainvesteeringute platvormina. Jätkame sildade ehitamist ettevõtjate ja investorite vahel!”

EstateGuru võimaldab investoritel ehitada investeerimisportfelli alates 50 euro kaupa ning on teeninud tänaseks investoritele ajaloolist tootlust 12% aastas. Teisalt saavad laenuvõtjad võimaluse kaasata kiirelt ja paindlikel tingimustel ettevõtluseks vajaminevat kapitali.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 3 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest