Fausto Capital: Stora Enso Eesti kolib Fahle Parki

Fausto GruppStora Enso kolib oma Tallinnas asuva globaalse finantsteenuste keskuse ning teised üksused enam kui 200 töötajaga järgmise aasta kevadel Fahle Parki.

„Soovime oma kiiresti kasvavale ja suurte ambitsioonidega Tallinna meeskonnale pakkuda väärilist ning inspireerivat töökeskkonda, mis soodustaks omavahelist koostööd ning julgeid mõtteid,” ütles Stora Enso Eesti juhatuse liige Marek Kase. „Fahle Pargist saab omanäoline keskkond, mis ühendab endas väärika tööstusmiljöö ning modernse kontorikeskkonna, sobides hästi kokku meie ettevõtte taaskasutust hindavate väärtustega.”

Stora Enso kolib Fahle parki kahes etapis – finantsteenuste keskuse osa seab ennast sisse järgmise aasta aprillis ja ülejäänud meeskonnad liituvad septembris 2019.

Pooleteise aasta jooksul ehitab ja rekonstrueerib aadressil Tartu maantee 80 Fahle Pargi arenduse esimeses etapis 21 500 ruutmeetri jagu A-klassi nõuetele vastavat äripinda. Arenduse kogumaht on enam kui 100 000 ruutmeetrit. Arhitektuurse lahenduse on teinud OÜ.

Fahle Pargi esimese ehitusjärgu ankurrentnik AS kolib samuti Fahle Parki järgmisel aastal. Kavandataval 8000 ruutmeetril leiavad endale koha kõik kontserni Tallinnas tegutsevad üksused umbes 550 töötajaga. Meediakontsern saab endale Fahle Pargis Eestis ainulaadse moodsaimate võimalustega meediamaja, kus on koos nii raadio-, televisiooni- kui ka ajalehetoimetused.

Stora Enso on maailmaturul juhtiv taastuvate lahenduste pakkuja pakendamise, biomaterjalide, puitkonstruktsioonide ja paberi vallas. Nende klientide hulka kuuluvad pakenditootjad, kaubamärgiomanikud, paberi- ja kartongitootjad, kirjastajad, jaemüüjad, trükikojad, töötlejad ja ehitusettevõtted. Ettevõtte Eestis asuvad tegevused on seotud puiduvarumise, -töötlemise (Imavere ja Näpi saeveskid), pakenditootmise ning Stora Enso grupi ettevõtetele toetavate teenuste pakkumisega.

on 15-aastase ajalooga täielikult Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendusettevõte, mis keskendub eelkõige erinevatele kinnisvarainvesteeringutele. Fausto tegutseb kaubandus-, büroo- ja elamukinnisvara arendamise, üürimise ja haldamisega. Fausto Capitali portfelli kuulub kokku üle 58 000 ruutmeetri kaubandus- ja äripinda ning varade maht on kokku üle 100 miljoni euro.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

78 − 71 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest