Fausto Capital: Vironia keskus on kuue aastaga kaks korda kasvanud

Vironia keskuse aerofotoJõhvi ja Kohtla-Järve piirkonna suurim kaubanduskeskus Vironia tähistab jaaninädalal oma kuuendat sünnipäeva. Sünnipäevanädalat tähistatakse eripakkumiste ja allahindlustega kuni 50%.

“Vironia keskus on piirkonna elanike seas väga hästi vastu võetud. Üritame pidevalt keskuse kontseptsiooni kohalike elanike jaoks veelgi atraktiivsemaks muuta ning seetõttu räägime igal aastal läbi mitmete uute üürihuvilistega,” rääkis Fausto Capitali juhatuse liige Sven Mihailov.

Keskus on alates oma loomisest aastal 2011 pidevallt kasvanud. Esimese laiendusega aastal 2014 lisandus Vironia keskusesse ligi 20 üürnikku, kellest suuremad on Ehituse ABC, Apollo, Juku, Goldtime, Topshop, Cityalko, Humana, Sidonas ja Sõbralt Sõbrale. Nüüd on taas käimas uus juurdeehitus, mille suuruseks on 1100 m2 – seal avab oma esimese poe Ida-Virumaal maarahvapood Magaziin. Huvi Vironia keskuse vastu on tundnud ka Jysk ja H&M.

Kohtla-Järve linnapea Ljudmila Jantšenko sõnul toetavad nemad igati Vironia keskuse kasvamist. “Meil on ainult heameel näha, kui keskus kasvab. Oleks väga tore, kui tulevikus kasvaks sellest arvestatav meelelahutuskeskus, lisanduks näiteks kino. Linna arengule tuleb see igal juhul kasuks,” ütles ta. Linnapea sõnul eelistavad kohalikud näiteks Maximasse toidukraami ostma sõita -põhjuseks suurem valik ja taskukohasemad hinnad, rääkis linnapea.

“Uusi rentnikke lisandub tulevikus veelgi,” lubas Vironia keskuse turundusjuht Priit Seäsk. Kohla-Järvel asuv rohkem kui 10 000 m2 kaubanduspinnaga Vironia keskus on üks Ida-Virumaa suurimaid kaubanduskeskusi, kus tegutsevad erinevad toidu- ja tööstuskaupu pakkuvad ettevõtted ning söögikohad. Tuntumatest kaubamärkidest on Vironia keskuses esindatud Maxima XX, Ehituse ABC, Expert Tehnika, Koduekstra, Takko Fashion, City-Alko jt.

Lisaks kaubanduspindadele asub seal ka Kohtla – Järve autobussiterminal, mis samuti hiljuti uuenduskuuri läbis – nüüd saavad soovijad kohapeal ka bussipileteid osta ning reisiselle tervitab terminali seinal suur illustratiivne Eesti kaart.

Fausto Capital on 15-aastase ajalooga täielikult Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendusettevõte, mis keskendub eelkõige erinevatele kinnisvarainvesteeringutele. Fausto tegutseb kaubanduskinnisvara, büroo- ja elamukinnisvara arendamise, üürimise ja haldamise valdkonnas. Fausto Capitali portfelli kuulub kokku ca 58 000 m2 kaubandus- ja äripinda ning varade maht kokku üle 85 miljoni euro.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC