Hammerhead müüs 2 uut tüüpi ärikinnisvara arendusprojekti 21 miljoni euro eest

Hammerhead OÜEelmisel nädalal vahetas omanikku Hammerhead OÜ arendatud Priisle Äripark Lasnamäel ja K2 LoftOffice Mustamäel. Tegemist on uut tüüpi logistika- ja kaubanduskontseptsiooni hoonetega, tehingu kogumaksumus oli 21 miljonit eurot.  

“Oleme viimaste aastatega Eesti ärikinnisvara turul sisse töötanud uut tüüpi väikelogistika ja kaubandushoone kontseptsiooni, mida kutsume LoftOffice. Sellise äripinna järele on turul selge nõudlus, usume kontseptsiooni edusse ja jätkame selles valdkonnas arendustegevust. Välisinvestorite huvi Hammerheadi arendatud toodete vastu on meile suur tunnustus ja annab kinnitust selle valdkonna jätkusuutlikkuse kohta,” ütles Hammerhead OÜ nõukogu liige Allan Kool.

Veelgi märgilisemaks muutis tehingu asjaolu, et ärihoonete ostjate näol on tegemist esmakordselt Eesti ärikinnisvarasse sisenevate investoritega. „Uute välisinvestorite sisenemine Eesti ärikinnisvara maastikule ei ole viimastel aastatel just sage nähtus. Ärikinnisvaraturu likviidsuse huvides on seda täiendust väga vaja,“ märkis Kool.

Portfellitehingut, mille kogumaht oli 15 000 ruutmeetrit ja hind üle 21 miljoni euro, nõustas Restate Property Advisors OÜ.

Uudse ärikinnisvara kontseptsiooniga Priisle Äripark on loonud Lasnamäe idapiirile täiesti uue ärikeskkonna. Hetkel arendab Hammerhead samas piirkonnas kaubanduskeskust Prisma toidupoega, mis valmib 2021. aastal.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal