Järve Keskusest on saanud Eesti suuremaid sisustuskaupade ostukeskus

Kaks ja pool aastat tagasi avatud Järve Keskuses on täna üle poole renditavast pinnast mööbli, sisustus- ja ehituskaupade all. “Edasipidi kavatseme sisustuskaupade osa veel suurendada,” märkis Järve Keskuse direktor Vello Lokk.

“Eesmärgiks on saada suurimaks sisustuskaupade ostukeskuseks, kus klientidel on võimalik kiirelt ja mugavalt saada kõik vajaminev oma ehituseks, remontimiseks ja sisustamiseks ühest kohast.” sõnas Vello Lokk.

Järve Keskuses on Eestis sellised tuntud mööbli, ehitus- ja sisustuskaupade kaubamärgid nagu Harju Elekter; Viking Window; Silikaat hulgimüük, mis müüb telliseid, kuivsegusid ja liiva; Aatriumi mööblipood; Mööblifurnituur; Andrese Klaasisalong; Skano mööbel (Viisnurk); Key Ehituskaubad;Tarmeko Common jms.

“Tänaseks on Liivalaia tänava ja Järve Keskuse vahelisest alast Pärnu mnt-l välja kujunenud “sisustuse, ehituse ja mööbli koridor”, mille äärest võib leida kõik vajaliku sisustamiseks ja remontimiseks,” lisas Lokk.

Järve Keskuse eeliseks võib pidada soodsat asukohta Pärnu ja mnt ristmikul. Lähedal on Tammsaare tee pikendus ja uus Järvevana tee, mis tagavad, et kõikidest linnaosadest ja teistest linnadest tulijatel on lihtne keskusesse jõuda.

Järve Keskus asub 8-hektarilisel maalalal. Territooriumil ja peahoones on kokku üle 80-ne kaupluse ja 6 söögikohta . Järve Keskust külastab päevas keskmiselt 21 000, aastas ligi 7 miljonit külastajat. Keskuse tasuta parklas on 1200 kohta, millest 280 asub maa all.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC