Järvekülas jätkub hoogne arendus – Käokella elurajoonis said püsti järgmised sarikad

Kinnisvaraarendaja Favorte pidas eile Käokella elurajooni uute hoonete sarikapidu – sügiseks valmiv Kanarbiku tee 15 ärihoone ja aasta lõpuks valmivad ridamajad on saavutanud maksimaalkõrguse.

Kanarbiku tee 15 etapi hooneid ehitab Haart Ehitus. „Meil on hea meel anda oma panus nii laia mastaabiga projekti ellu viimisesse. Koostöö Favortega on ladus ja oleme kindlad, et jõuame üheskoos uute koduomanike ja äripindade üürnike ootusi täitva tulemuseni,“ ütles Haart Ehituse ehitusjuht Taavi Bremann.

Käokella elurajoonis on tänaseks leidnud juba 138 perekonda. Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul annab see juba korraliku naabruskonna mõõdu välja. „Sealjuures kipuvad sellised uusarendused ligi meelitama sarnasel elujärjel ja huvidega inimesi, mis aitab kaasa turvalise ja ühtse kogukonna moodustumisele,“ jätkas Hinno.

„Oleme andnud endast parima, et luua baastingimused kogukonnatunde tekkimisele – rajanud nullist kogu ridaelamuid ümbritseva infrastruktuuri koos auto- ja kergliiklusteede ning mitmete mänguplatsidega. Lisaks oleme panustanud suureneva elanike arvu vajaduste rahuldamiseks nii kohaliku lasteaia ehitusse kui ka planeeritava spordihoone rajamisse,“ lausus Favorte müügijuht.

Käokella elurajooni käesolevas ehitusetapis valmib ka Kanarbiku ärihoone, kus saavad koha sisse võtta naabruskonnale mugavusteenuseid pakkuvad ettevõtted. „Tänaseks on üürileping sõlmitud lastehoiu ja rattapoega ning hoonesse on alles jäänud kaks vaba äripinda,“ ütles Favorte müügiesindaja Marina Malõgina.

Viimaste aastate koduse elukorralduse tõttu on populaarseks muutunud nelja- ja viietoalised perekodud, kus jätkub privaatsust ja ruumi kõigile pereliikmetele. „Seda oleme näinud ka meie – Kanarbiku tee 15 ruumikate ridamajade korterid müüsime välja juba enne ehitusega alustamist. Hetkel saab Käokella elurajoonis uut soetada Sinika tee paarismajadesse, millest juba üle kolmandiku on broneeritud või müüdud,“ lisas Hinno.

Lisainfot Käokella elurajooni kohta leiab: https://www.kaokella.ee/

Favorte OÜ on 1993. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Favorte eesmärk on kaasaegse ja innovaatilise, samas harmoonilise ja inimlikke vajadusi arvestava elu- ja töökeskkonna loomine, pakkudes energiasäästlikke, personaliseeritud ja funktsionaalseid ruumilahendusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine