Jüri keskus on juurde saanud uue ridaelamu

ellemae1
Jüris, Ellemäe tänavas on ühendatud esmapilgul kaks võimatut olukorda – elu keskuses ja samas privaatsus. RKV Projekt ehitas Jüri keskusesse 6 korteriomandiga B-energiaklassi ridaelamu, millest neli majaosa on leidnud õnnelikud omanikud ning kaks osa ootavad omanikku.

Kodu ostes mõtled ka selle peale, et kõik eluks vajalik võiks läheduses olemas olla. Näiteks toidupood, kool, lasteaed, ilusalong, postkontor, sularaha- ja pakiautomaadid, raamatukogu, ühistranspordi peatus, loomaarst, apteek, kiirabipunkt, spordikeskus ja terviserajad. Oluline on ka Tallinna lähedus. Sellised tingimused on olemas Jüris Ellemäe tupiktänavas vastvalminud ridaelamus.

Ridaelamust on hetkel müügis veel kaks majaosa. Ostjal on võimalus oma maitse järgi valida värvid, põrandakatted, vaheuksed, keraamilised plaadid ja sanitaartehnika. Lõppviimistluse teostuse osas on võimalik kokkuleppida arendajaga või sellega ise tegeleda.

RKV projekti juht Riho Vane selgitab, et majade kommunaalkulud on tagasihoidlikud, sest ehitamisel on rangelt järgitud nõudeid B- energiaklassi majadele. Maja soojuse läbi vesipõrandakütte ja sooja tarbevee tagab Jüri kaugküttesüsteem. Iga majaosa tasub soojuse eest oma mõõtja alusel. Värske õhk minimaalsete soojakadudega on tagatud Danthermi passiivmaja ventilatsiooniseadme kaudu.

Ahti Luhaäärele oli tehtud ülesandeks projekteerida majad võimalikult eraldiseisvatena, mistõttu naabrite toimetamisi läbi seina ei kuule. Ühine on vaid vundamendi taldmik.

ellemae2Planeeringus on arvestatud ka ilmakaartega. Hommikupäikest saab nautida majaesisel terrassil ja õhtupäike paistab maja aia ja saunapoolsele terrassile.

Ridaelamu ümbrus on haljastatud ja igal korteriomandil on tagatud oma osa kinnistust notariaalse kasutuskorra kokkuleppega.

“Oma silm on kuningas”, ütleb Riho Vane. “Kohale tulles tunneb inimene kõige paremini ära kas talle elukeskkond meeldib ja sobib. Maja tutvustamine ei maksa midagi.

Tuleb vaid ette helistada ja aeg kokku leppida.”

Ellemäe tänav koos kuue eramuga loodi 2001. aastal Ellemäe talu maadele. Teise etapina alustati kuue boksiga ridaelamu ehitamist 2013. aastal. Ellemäe tänaval elab hetkel kümme toredat peret, kes on väliüritustel meeleldi koos tähistanud nii jaanipäevi kui aastavahetusi. Lisaks majadesse sisseehitatud turvasüsteemile toimib hooliv ja sõbralik naabrivalve.

Rae vald ja sealhulgas Jüri alevik on viimastel aastatel kujunenud juba Tallinna eeslinnaks kust on lisaks Tallinna kesklinnale ringtee kaudu hea ühendus ka Pirita, Nõmme ja Pääskülaga ning tagatud on bussi- ja marsruuttakso teenused. Rohkem infot Rae valla kohta saate: http://www.rae.ee/uldinfo. Ridaelamu info ja kontakt: .
ellemae3

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC