Kapitel: Elemental Business Centre’isse tuleb Spaces co-working ala

KapitelRiia Skanste piirkonda kerkivasse Elemental Business Centre’isse tuleb 2300 m² suurune paindlike kontorilahenduste ja co-working ala, mida hakkab opereerima valdkonna juhtiv ettevõte IWG oma kaubamärgiga Spaces.

Elemental Business Centre’i müügijuht Imants Krēsliņši sõnul on Spaces plaanis avada selle aasta lõpus. “Koos töömudelite muutumisega muutub ka büroode roll, mille tulemusena on viimastel aastatel üha aktuaalsemaks muutunud coworking ruumid. Büroohoone ehitust alustades soovisime pakkuda oma üürnikele paindlikke büroolahendusi, seega oleme uhked Spacesiga sõlmitud lepingu üle. Rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgi usaldus annab tunnistust sellest, et oleme üks juhtivaid büroopindade üürileandjaid,” lisas Krēsliņš.

Lisaks Elemental Business Centre’ile teevad IWG ja Kapitel koostööd muudes projektides:

Kapiteli I.P.Pavlova 5 büroohoones Prahas asub Regus ning ehituses olevas Arter kvartalis Tallinnas avatakse 2024. aastal Spaces.

Spaces kontseptsiooni esindajad märgivad, et bränd laiendab oma võrgustikku Riias kõrgeimate energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse standarditega premium-klassi büroopindadel. “IWG valis Elemental Business Centre’i Spacesi teiseks asukohaks kahel põhjusel: esiteks on meil edukas koostöö teistes riikides ja Kapitel on usaldusväärne pikaajaline partner. Teiseks on Elemental Businessi Center projekti ainulaadsus. IWG pöörab üha enam tähelepanu keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisteemadele, keskkonnasõbralikumatele ja jätkusuutlikumatele lahendustele ning kõiki neid tegureid silmas pidades sobib Elemental Business Centre meie visiooniga. Olen kindel, et Spacesi kliendid hindavad meie järgitavaid ESG põhimõtteid,“ kommenteeris IWG Baltikumi, Gruusia ja Valgevene maajuht Jekaterīna Kosmačeva.

Projektist: Elemental Business Centre (Skanstes 25, Riia) on bürooarendus, mis hõlmab kaht kümnekorruselist hoonet üüripinnaga 21 000 m2. Praegu käivad ehitustööd ja hooned plaanitakse avada sel sügisel. Keskusele taotletakse BREEAMi standardit tasemel Outstanding, mis teeb ärikeskusest esimese nii kõrge hinnanguga hoone Lätis. Ehitusel on kasutatud energiavaiu, mis katavad kuni 72% hoone kütte- ja jahutusvajadusest ning vähendavad oluliselt üürnike kõrvalkulusid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?