Kapitel sisenes logistikakinnisvara ärisse

KapitelKinnisvaraettevõte Kapitel ostis 50%-lise osaluse Nordassets OÜ-s, millele kuuluvad logistikakeskused ja detailplaneeringuga kinnistu Rae vallas. Tehingu jõustumine eeldab Konkurentsiameti luba. Ligikaudu 59 000 m² üüripinnaga logistikakeskuste ankurüürnik on Smarten Logistics. Tegemist on esimese logistikakinnisvara projektiga Kapiteli portfellis ning ettevõte plaanib antud ärivaldkonnas tegevust laiendada.

Nordassetsile kuuluvad logistikakeskused Harjumaal Rae vallas aadressidel Rukki tee 1 ja Rukki tee 5. Ligikaudu 59 000 m² üüripinnaga logistikakeskuste ankurüürnikuks on Smarten Logistics. Lisaks kuulub Nordassetsile läbi tütarettevõtte Pähklimäe Logistika OÜ eelnimetatud logistikakeskuste naaberkinnistu aadressil Pähklimäe tee 13. Ligikaudu 7,4 hektari suurune detailplaneeringuga hoonestamata kinnistu on sobilik tööstuskinnisvara või logistikakeskuse arenduseks.

„Tegemist on esimese logistikakinnisvara projektiga Kapiteli portfellis. Ühisettevõtte edasised plaanid hõlmavad kvaliteetsete valmisprojektide ostu ja uute projektide arendust nii portfellis oleval kinnistul kui muudes klientidele vajalikes asukohtades,“ ütles Kapiteli juhatuse liige Rait Pallo.

Osaluse müüjaks on Logassets OÜ, millele kuulus 100% Nordassets OÜ-st. Logassets OÜ esindaja Indrek Prantsi sõnul kiirendab Kapiteli lisandumine Nordassets OÜ osanike ringi ettevõtte arenguplaane logistika- ning tööstuskinnisvara turul nii Eestis kui kogu Baltikumis. „Kapiteli meeskonna kogemused ning professionaalsus on suurepäraseks täienduseks meie ühisele ettevõttele,“ lisas Prants.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC