Kapitel täiendas hoonestamata kinnistute portfelli

KapitelTänavu logistika- ja tööstuskinnisvara ärisse laienenud Kapitel soetas Laagri alevikus endises Gate Tallinn arenduspiirkonnas neli kinnistut pindalaga kokku 60 000 ruutmeetrit. Omandatud kinnistutele on võimalik arendada ligikaudu 26 000 m2 brutopinna ja kuni 18 meetri kõrguseid lao- ja tööstushooneid.

„Logistika- ja tööstuskinnisvara valdkond on jõuliselt kasvamas ning näeme suurt potentsiaali rakendada oma pikaajalisi ärikinnisvara arendamise ja juhtimise kogemusi ka selles sektoris. Eduka arendusprojekti aluseks on hea asukoht, millest tulenevalt omandasime neli kinnistut endisesse Gate Tallinn arenduspiirkonda Laagris, kuhu oleme valmis arendama klientidele sobivad logistikakeskused või tööstushooned,“ ütles Kapiteli juhatuse liige Rait Pallo.

Kapiteli portfelli kuuluvad logistikakeskused Rae vallas aadressil Rukki tee 1 ja Rukki tee 5. Ligikaudu 59 000 m² üüripinnaga keskuste ankurüürnik on Smarten Logistics. Ettevõtte kinnistuportfelli kuulub nüüdsest viis logistika- ja tööstuskinnisvara arendamiseks sobilikku detailplaneeringuga kinnistut: Rae vallas Tallinna ringteel aadressil Pähklimäe tee 13 ning Laagri alevikus aadressil Saue tee 15, Saue tee 17, Saue tee 19 ja Kaupmehe tn 10.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.02.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika