Kaupmehed pakuvad pärnakatele abi elamute taastamisel

Mitukümmend ehitusmaterjalide müüjat koostöös Pärnu Linnavalitsusega pakub tormist ja veest kahjustada saanud Pärnu eramajade omanikele mitmesuguseid kaupu oma kodu taastamiseks soodustingimustel.

Pärnu Linnavalitsuse esindajate ja kaupmeeste eilsel, 12. jaanuari kohtumisel lepiti kokku, et kõik loodusõnnetuses kannatada saanud eramajade omanikud saavad kampaaniaga ühinenud kauplustest vajaminevad ehitusmaterjalid, sanitaartehnika ja elektrikaubad tavapärasest soodsama hinna eest. Soodustingimustel saab kaupa osta kuni käesoleva aasta lõpuni.

Sooduskaupade saamise aluseks on elamu aadress, mis on registreeritud loodusõnnetuse piirkonna majana kas Rannarajooni, Kesklinnas, Raeküla või Vana-Pärnu alal.

Kõik soodustuste saajad võivad linnavalitsuselt peatselt postkasti oodata hinnaalandusi antavate kaupluste nimekirja, mille alusel saab kaupa osta.

Oma maja nimekirjas olemise kontrollimiseks või täiendavaks nimekirja kandmiseks tuleks pöörduda Pärnu Linnavalitsuse kantseleisse aadressil Uus tänav 4, saata päring e-mailile kantselei@lv.parnu.ee või helistada telefonile 443 1405.

Korteriühistute kahjude lahendamiseks kutsub linnavalitsus kokku eraldi nõupidamise, kuhu kaasatakse ka korteriühistute esindajad.

Esialgu pakuvad soodustusi paarkümmend firmat. Ettevõtjatest abipakkujate nimekirja paneb linnavalitsus üles ka Pärnu koduleheküljele http://www.parnu.ee/

Pärnu linnas on üleujutuse piirkonnas kaardistatud 775 elamut, nendest 759 elamul oli vesi tunginud esimesele korrusele. Eraisikute elamufondi taastamise kulu on hinnangulistelt 241 miljonit krooni.

Lisainformatsioon
Elo Juursalu
Pärnu Linnavalitsus
Ettevõtluse ja registriteenistuse juhataja
442 7964
http://www.parnu.ee/

Kampaaniaga liitunud ettevõtted:
Ehituse ABC
OÜ Eldur
Mecro AS
Matek OÜ
Arinco Kaubandus
AS Decora
OÜ Katusetark
AS Espak Pärnu
AS Pärnu REV
Rautakesko AS
OÜ Eesti Instrument
Electrum Trading AS
Akvedukt OÜ
Rannila Profiil AS
Värvikeskuste Grupp OÜ
Viisnurk AS
Lincona Pärnu
OÜ Talger Elektrotehnika
OÜ Boltland
Tööriistade ja seadmete laenutus
AS Ehitustööriist

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC