Kinnisvarakool alustab müügikoolitustega

Kinnisvara müügikoolitus maakleritele ja eraisikuteleKinnisvarakool OÜ koolitustepaketti lisandub nüüdsest juba tegutsevatele ja algajatele maakleritele suunatud kinnisvara müügikoolitus.

Kinnisvara müügikoolitus on suunatud eelkõige inimestele, kes tegutsevad kinnisvara müügivaldkonnas igapäevaselt või soovivad alustada maaklerikarjääriga.

Samuti on müügikoolitus suunatud eraisikutele, kes soovivad müüa või üürile anda neile kuuluvat kinnisvara ja soovivad eelnevat koolitust, kuidas sellises ohtlikus olukorras käituda.

Kinnisvara müügikoolitust koosneb kahest moodulist. Esimene moodul võtab läbi klienditeeninduse, sh kliendikesksuse põhimõtted. Teine koolituse moodul on suunatud praktilistele nõuannetele, kuidas kinnisvara müüa.

Kinnisvarakool OÜ on Raid & Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mille missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele kinnisvaraturul. Kinnisvarakooli koolitustepaketti kuuluvad koolitused Kinnisvara ABC, Kinnisvara ABC üürikoolitus ja Kinnisvara müügikoolitus.

Täpsem info ja registreerumine

Andree Raid
Kinnisvarakool OÜ
+372 502 3300
andree@raid.ee
Tõnu Toompark
Kinnisvarakool OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 19 = 27

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus