Kinnisvarakooli uhiuued koolitused sel sügisel: Planeerimismenetlus

DetailplaneeringKinnisvarakool on suvepuhkuselt tagasi, mil tegelikult valmistasime ette uusi koolitusi. Esimene uhiuus koolitus sel sügisel on “Planeerimismenetlus“, mida viib läbi Tallinna Linnaplaneerimise ameti juriidilise osakonna juhataja Raul Keba.

“Planeerimismenetlus on pikaajaline protsess, mis puudutab erinevatel tasanditel pea kõiki ühiskonnaliikmeid. Olgu tegu oluliste teadus-, kultuuri-, vabaaja või riigihoonetega, aga ka kaubanduskeskustega – enamikul juhtudest eelneb hoone ehitamisele detailplaneeringu koostamine,” tutvustab uut koolitust Raul Keba.

Planeeringu koostamise käigus tuleb kohalikul omavalitsusel tasakaalustada erinevate osapoolte huvid, sealjuures arvestades avalike huvide ja väärtustega. Planeerimismenetlus on võrdlemisi keeruline protseduur, mille juures on tihti probleemiks erinevate osapoolte arusaamad ning puudulik teadmine kehtiva õiguse nüanssidest.

“Nii mõnigi planeeringuvaidlus on kõrgema astme kohtulahendini jõudnud ja sellest lähtuvalt on ka seadusandja õiguslikku regulatsiooni muutnud ning ka käesoleval hetkel jälle muutmas,” täiendab Raul Keba.

Koolitus “Planeerimismenetlus” toimub 24/09/2013 kell 09:00-14:00. Pane end kiirelt kirja, sest sügisesed koolitused täituvad huvilistega kiiresti.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru seminarile: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

Margot Toompark

Kinnisvarakool OÜ

Koolituste müük ja korraldus

+372 525 6655

kool@kinnisvarakool.ee

www.kinnisvarakool.ee

Kinnisvarakool OÜ

Tõnu Toompark

Kinnisvarakool OÜ

+372 525 9703

tonu@adaur.ee

www.kinnisvarakool.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 42 = 50

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?