Kristiine südamesse kerkib uus kortermaja

OÜ Graham Kinnisvara ning OÜ Basic Ehitus alustasid Kristiines Kotkapoja tänaval uue 70 korteriga ning ca 70 miljoni kroonise eelarvega korterelamu ehitust.

Vahetult enne 2005.aasta saabumist alustati Kritiine keskuse läheduses Kotkapoja tänaval uue korterelamu ehitamist. Korterelamut arendab Graham Kinnisvara, kes on arendanud ka teisi korterelamuid Asula ja Majaka tänaval ning mujal Tallinnas. Korterelamu ehituse peatöövõttu teostab Basic Ehitus, kes on ehitanud ka teisi Graham Kinnisvara varem arendatud objekte. Korterelamu valmimine on planeeritud detsembrisse 2005.a.

Kotkapoja tänava maja on igati õnnestunud asukohaga, arvestades kesklinna lähedust ning kõigeks vajaliku ja sobiliku infrastruktuuri olemasolu (transport, kaubandus-teenindus, mõõdukas distants suurest liiklussõlmest). Korterelamus moodustavad suurima valiku eelkõige 2-toalised korterid, kuid samuti on mõeldud suurenevale vajadusele ning elamusse tulevad samuti huvitava planeeringuga 3- ja 4-toalised korterid. “Samuti ei ole arendaja kokku hoidnud keskmiselt parema kvaliteediga siseviimistluse arvel, kuna klientide nõudmised on suurenenud ning meie standardpaketis on ette nähtud, et iga korter saab endale ka naturaalsest parketist põrandad ja igati kvaliteetse santehnika,” iseloomustab uut kortrelamut Graham Kinnisvara juhatuse liiga Leho Kolk. “Samuti oleme mõelnud rohkem praktilisusele ja funktsionaalsusele ning korteritele on ette nähtud avatud rõdud ning iga korteri juurde ka vajalik panipaik” lisab Kolk.

Kotkapoja maja vastu on seni tuntud suurt huvi ning loodame, et korterite broneerimine ja müük läheb igati edukalt, sest paljud huvitundjad on pidanud ehitatavat maja keskmisest parema kvaliteegiga, vastupidavaks ning hea järelväärtusega kinnisvaraks vahetult Tallinna kesklinna läheduses.

Lisaks plaanivad Graham Kinnisvara ja Basic Ehitus järgmise 3-5 aasta jooksul alustada ning lõpule viia ka 3-4 suurt arendusobjekti: üks neist on Remmelga-Kraavi tänava elamuarendusprojekt Männikul, kesklinnas Kesk-Luha tänaval elamu- ja äripindade arenduse projekti ning samuti korterelamu ehitamine Pronksi/Raua tänavale ning veel mõned muud plaanitavad objektid.

Arendusprojektide eelarveks plaanitakse suurusjärku ca 500 miljonit krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.11.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine