Külaliskorterite operaator Estonishing Stay Apartments kasvatas oma portfelli koroona ajal 427%

Eestis juba ligi kaks aastat külaliskorterite opereerimisega tegelenud professionaalne operaatorfirma Estonishing Stay Apartments lisas tänasest oma portfelli 63 uut korterit – neist 40 Tartus ja 23 Tallinnas. Ettevõtte eesmärgiks on opereerida aastaks 2022 vähemalt 200 korterit nii Eestis kui mujal maailmas. Esimesi kortereid väljaspool Eestit hakatakse haldama Itaalias.

Seni Tallinnas 14 korterit hallanud operaatorfirma Estonishing Stay Apartments teatas, et liitis oma portfelli sellest nädalast 63 uut külaliskorterit, millest 40 asuvad Tartu kõige luksuslikumas majas DUO Loftid, 18 Tallinna südalinna suursuguses uusarendusprojektis Ambassador ja 5 Manhattani stiilis ehitatud kõrghoones Torn. Kokku haldab ettevõte tänaseks 77 korterit üle Eesti.

Estonishing Stay omanike Evelin Org’i ja Gerdi Arst’i sõnul on neil plaanis ka lähitulevikus jätkata kiire laienemisega. Läbirääkimised uute haldusprojektide osas on pooleli lisaks Eestile ka mujal maailmas. Esimese välisriigina hakatakse hetkel teadaolevalt kortereid opereerima ka Itaalias.

Oru ja Arsti sõnul on juba enne koroona-lainet tehtud investeeringud automatiseerimisse ja kontaktivabasse teenusesse end praeguses olukorras iseäranis hästi ära tasunud. Klientide ootused on viimase aasta jooksul palju muutunud ja lisaks väga kvaliteetsele majutusteenusele oodatakse kaasaegseid toetavaid tehnilisi lahendusi.

„Meie eesmärk oli juba ettevõtet asutades ühendada oma pikaaegsed kogemused kinnisvaras ja hotellinduses.“ ütles Arst. Org on tegutsenud eelnevalt üle 10 aasta hotellinduses ja Arst juhtinud sama kaua kinnisvarabürood MyHome. „Praegune kriis on andnud meile võimaluse leida oma klientidele kiiremini täisautomaatsed tehnilised lahendused. Viimase 1,5 aasta jooksul Estonishing Stay Apartmentsis ööbinud rohkem kui 6500 turistist on valdav enamus välja toonud suure plussina lisaks väga personaalsele virtuaalsele teenindusele ka kontaktivabad ja automatiseeritud lahendused,“ lisas Org.

„Inimeste tarbimisharjumused hakkasid muutuma juba enne kriisi. Kevadel tekkinud olukord andis sellele lihtsalt kiirenduse ja plaanime oma teenuste digitaliseerimist kindlasti jätkata. Meie väärtused on ja inimesed. Väga head klienditeenindust saab tänapäeval pakkuda ka virtuaalselt ja meie kliendid on selle positiivselt vastu võtnud. Boonusena lisandub keskkonda säästev mõtteviis – erinevalt traditsioonilistest hotellidest hoiame juba täna oma tehniliste lahendustega näiteks väga palju paberit kokku,“ tõi välja Arst.

Estonishing Stay Apartments on 2019. aastal loodud ja kapitalil põhinev professionaalne külaliskorterite operaatorfirma, mis pakub nii eestlastele kui ka Tallinna külastavatele turistidele butiikhotelli mugavusi kombineerituna külaliskorterite personaalse teeninduse ja kaasaegsete tehniliste lahendustega.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC