Lasnamäe Tervisemaja viib piirkonna meditsiiniteenused uuele tasemele

Lasnamäe tervisemajaMärtsi lõpus avatavas Tervisemajas hakatakse pakkuma piirkonna mitmekülgsemaid ja kvaliteetsemaid meditsiiniteenuseid.

Aadressile Linnamäe tee 3 kerkivas Tervisemajas on ühendatud meditsiini täisteenus, sportimisvõimalused ja kaubandus. Hoone avatakse pidulikult 30. märtsil.

Capital Milli arendusjuhi Tanel Samueli sõnul on tervisemaja piirkonna arengu ja heaolu seisukohalt oluline projekt, mis suurendab elanike võimalusi saada ühest kohast kvaliteetset arstiabi ning parandab tohtrite töötingimusi. Maja meditsiinikorpusel on veel üksikud vabad pinnad meditsiiniteenuste jaoks.

“Arstid ja meditsiiniteenuseid osutavad ettevõtted on meid väga hästi üles leidnud, kuid täiskomplekteerituse jaoks on meditsiiniteenuste jaoks veel mõni pind vaba, millele samuti rentnike ootame,” ütles Samuel. “Usun, et tervisemaja abil viime Lasnamäel ja selle lähiümbruses osutatavate meditsiiniteenuste taseme mitme sammu võrra edasi.”

Tervisemaja koosneb kahest ühendatud hoonest. Meditsiiniteenused, sh pere- ja eriarstid, taastusraviteenused basseiniga, päevakirurgia ning uuringuvõimalused, hakkavad paiknema tervisemaja viiekordses osas. Selle kõrvale rajatakse kahekordne hoone, kus hakkab tegutsema spordiklubi, apteek, kauplus ja teised teenused.

Meditsiiniteenuste hoonesse rajatakse kaks ravieesmärke täitvat basseini, kaks taastusravi kabinetti, ultraheli, röntgen ja magnetresonantstomograafia (MRT). Hinnanguliselt hakkavad perearstid tervisemajas vastu võtma 60 000 ja eriarstid 56 000 visiiti aastas.

Tervisemajas asuvad tööle näiteks Kose- perearstikeskus ja Tallinna munitsipaal perearstikeskus. Eriarstidest endokrinoloogid, naha-ja suguhaiguste arstid, gastroenteroloogid, nina-, kõrva-, kurguarst, pulmonoloogid, ortopeedid, uroloogid, günekoloogid jt. Samuti neuroloogia, pediaatria ja üldkirurgia teenused.

kerkib Lasnamäe, Kose ja Maarjamäe piirile. elanikud pääsevad sinna mugavalt nii jalgsi kui ühistranspordiga. Bussipeatuse lähedus võimaldab kiire ja sujuva ligipääsu ka teistest Tallinna osadest. Paiknemine Mustakivi tee ja Narva maantee ristumiskohas teeb selle hõlpsasti ligipääsetavaks ja elanikele, aga ka Tallinna lähiasulate inimestele.

Tervisemajas on viiel korrusel 4400 ruutmeetrit meditsiiniteenuste päralt ning teises hoones sama palju kaubanduse, spordivõimaluste jm teenuste tarbeks. 2000 ruutmeetrit võtab enda alla Konsum, 2000 spordiklubi, ilusalong, kohvik, lillepood ja Benu apteek. Parklas on kohad 190 autole.

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

35 − 25 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal