Linn otsustas hakata reguleerima kinnisvara turuväärtust

Tallinna linnavalitsusTallinna linna volikogu otsustas linnaelanike soovidele vastu tulla ning tõsta kõikide end Tallinna elanikuks registreerunud inimeste kinnisvara turuväärtust 20-25%. Keskmisest enam tõstetakse kinnisvara väärtust Lasnamäe ja Põhja-Tallinna linnaosas, sest neis piirkondades asuv kinnisvara on vaeslapse rolli jäänud ning on täna muudest linnaosadest odavam.

Inimestele, kes ei ole elukohaks Tallinna linna registreerinud kuuluva kinnisvara väärtus jääb äsjase volikogu otsuse alusel kuni järgmiste valimisteni tänasele tasemele.

Erinevalt eraisikutele kuuluvast kinnisvarast vähendatakse äriettevõteteele kuuluva kinnisvara väärtust 15-20%. Konkreetne väärtuse vähendamine sõltub erakondadele tehtavate annetuste suurusest. Demokraatia edendamiseks minevad annetused võivad ettevõtjad tuua ka sularahas kiriku kogumiskarpi.

„Bussid juba panime käima, asi siis seda kinnisvara väärtust reguleerida ei ole,“ kommenteeris anonüümsust palunud linnapea.

Linnaelanike eest jätkuva hoolitsemise kampaania järgmise sammuna tõstetakse kõikide Tallinna inimeste palk üle Tallinna keskmise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

29 + = 38

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!