LVM Kinnisvara: ülikoolilinna kerkivad uue kooliaasta alguses mitmed korterelamud

Tartu kinnisvaraturu aktiivseimaks sektoriks on korteriturg. Alates 2012. aasta algusest on antud sektoris tehingute arv olnud tõusuteel.

Pooleteise aasta jooksul on edukalt lõpetatud mitme uusarenduse müük. Peatselt lõppevad Jaamamõisa linnaosas Ladva 5 ja Ladva 6 korterelamute ehitustööd. Juba käesoleva aasta sügisel võivad uude kodusse kolida ka teiste linnaosade elanikud. Raadi-Kruusamäe linnaosas jõuab lõpule Kummeli 18 korterelamu ehitus. Kesklinna lähedale kodu otsivate inimeste jaoks valmivad Kroonuaia 29 ning Kartuli 8 korterelamud.

Kõrgete ehitushindade tõttu on ka uute korterite ruutmeetri hinnatase tõusnud. Samas võrdlemisi kiire läbimüük näitab, et nõudlus uute korterite vastu on suur ja parema plaaneeringu ning korterelamu terviklahenduse puhul võib müügiperiood osutuda vaid mõne kuu pikkuseks.

Ostjate jaoks on oluline korteri funktsionaalsus ning panipaiga ja rõdu olemasolu. Järjest enam küsitakse kahe parkimiskoha kasutamise võimaluse kohta. Väljakujunenud praktika järgi toimub müügitöö paralleelselt ehitusega, mis annab ostjale hea võimaluse lõpptulemuse osas kaasa rääkida.

 LVM Kinnisvara
Artikli allikas on LVM Kinnisvara blogi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 66 = 76

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?