Mainor Ülemiste: Mainor Ülemiste plaanib võlakirjade emissiooni

Mainor ÜlemisteMainor Ülemiste AS teavitab käesolevaga, et plaanib järjekordset võlakirjade emissiooni – tagamata võlakirjade programmi raames on järgneva 12 kuu jooksul kavas võlakirju emiteerida mitmes osas. Kavandatava võlakirjade programmi kogumaht on suurusjärgus 20 miljonit eurot. Esimese emissiooni mitteavalik pakkumine kavatsetakse läbi viia käesoleva aasta esimeses kvartalis, misjärel on plaanis esitada Nasdaq Tallinna börsi noteerimiskomiteele taotlus emiteeritud võlakirjade kauplemisele võtmiseks mitmepoolses kauplemissüsteemis First North.

Mainor Ülemiste AS arendab üheskoos Technopolis Ülemiste AS-iga endise Dvigateli tehase 36 hektari suurusele territooriumile kaasaegset linnaosa Ülemiste City, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Kiire arengu tulemusel on Ülemiste Cityst tänaseks kujunenud Baltimaade suurim ärilinnak, mis pakub 218 000 ruutmeetrit üüritavat pinda, mis on koduks ligi 500 ettevõttele ning kus töötab, õpib ja elab üle 14 000 inimese.

Võlakirjade programmi nõustaja on Redgate Capital AS, kes on olnud ka Mainor Ülemiste varasemate võlakirjaemissioonide nõustajaks alternatiivturul First North.

Käesolev teade ei ole käsitletav müügipakkumisena või kutsena võlakirjade omandamiseks.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika