Mainor Ülemiste: Mainor Ülemiste tütarettevõte sõlmis üle 15 miljoni eurose laenulepingu uue Tervisemaja ehitamiseks

Mainor ÜlemisteMainor Ülemiste AS-i tütarettevõte Öpiku Majad OÜ ning SEB ja Luminori pankade sündikaat sõlmisid 15,4 miljoni euro suuruse laenulepingu rahastamaks linnakusse järjekorras teise Tervisemaja rajamist.

Uue Tervisemaja projekti kogumaksumus on 20,5 miljonit eurot. Sepapaja 12 aadressile kerkivale seitsmekorruselisele hoonele väljastati ehitusluba 2022. aasta detsembri lõpus, ehituse peatöövõtjaks on OÜ Fund Ehitus. Hoone ehitustööd algavad jaanuaris 2023 ning plaanitud valmimisajaks on juuli 2024.

Valmiv Tervisemaja on 2020. aastal avatud ja edukalt käivitunud esimese Tervisemaja loomulik jätk ning asub looma sünergiat uute teenuste kaudu personaalmeditsiini, kirurgia, diagnostika ja ennetus- ning taastusravi valdkonnas. Hoone ehitamisel on lähtutud eelkõige selle funktsioonist – inimeste tervendamine, tervise hoidmine ja elukvaliteedi parandamine.

SEB ja Luminor pank on Mainor Ülemiste pikaajalised finantspartnerid, kellega koostöös on valminud ka kogu Öpiku kvartal. SEB ja Luminor rahastavad Öpiku kvartali ja Tervisemaja arendust summas 79,5 miljonit eurot.

Mainor Ülemiste AS on Mainor AS-i tütarettevõte, mille põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku Ülemiste City arendamine. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda. See on koduks ligi 500-le ettevõttele ning töö-, õpi- ja elukeskkonnaks enam kui 14 000-le inimesele.

Ülemiste Cityt arendavad Mainor AS, Mainor Ülemiste AS ja Technopolis Ülemiste AS.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?