Martin Koot ja Meelis Niglas asutasid uue kinnisvarafirma Marmel Kinnisvara

Marmel KinnisvaraEndised Kinnisvara OÜ partnerid ja Meelis Niglas asutasid uue kinnisvarafirma Marmel Kinnisvara OÜ, mis on eelkõige keskendunud personaalse tipptasemel maaklerteenuse pakkumisele Eestis.

Tänases muutuvas turusituatsioonis, kus pakkumiste maht ületab suurelt ostuhuviliste hulga, vajavad kinnisvara müüjad eelkõige veelgi personaalsemat lähenemist ning hingega asja juures olevaid tippspetsialiste, kes suudavad ka kiireid ja käegakatsutavaid tulemusi saavutada.

„Meie Marmel Kinnisvaras tegutseme igas olukorras raamidest väljas ning genereerime järjest uudsemaid turundusvõtteid kinnisvaraomanikele parima müügitulemuse saavutamiseks”, rääkis Marmel Kinnisvara üks asutajatest Meelis Niglas.

“Oleme välja kasvanud Epiceter Kinnisvarast ning täname siiralt meie endiseid partnereid ja kolleege meeldiva ning tulemusliku aja eest. Oleme otsustanud edasi liikuda oma unistuste ja eesmärkide poole iseseisvalt, vormides Marmel Kinnisvara omanäoliseks ja tulemuslikuks kinnisvara vahendusteenust pakkuvaks ettevõtteks”, selgitas Marmel Kinnisvara üks asutajatest Martin Koot.

Marmel Kinnisvara selged visioonid ja nägemused ettevõtte tuleviku osas on olla innovaatiline oma erinevate turundusvõtetega ja mõista lisaks tavapärasele kinnisvaraturule ka kuidas mõtlevad tänapäeva noored, kes juba lähiaastatel hakkavad tegema ostu- ja müügiotsuseid. Läbi personaalsuse ja noorusliku energia on ettevõtte eesmärgiks olla nii arendajate kui ka eraisikute jaoks esimeseks valikuks parima ja personaalseima maaklerteenuse pakkumisel.

Marmel Kinnisvara asukohaks on Tallinna südalinnas Viru väljakul asuv Metro Plaza ärimaja, mis võimaldab olla oma klientidele kättesaadav ja lähedal. “Oleme avatud täielikule koostööle kõikide maaklerbüroodega kiireima müügitulemuse saavutamiseks ning kutsume üles ka arendajaid võtma meid kui arvestatavat ja kiirelt tegutsejast partnerit uusarenduste müügis”, lisas Martin Koot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

22 + = 27

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine