Merko käivitas Paepargi korteriarenduse uue etapi

MerkoAS Merko Ehitus on käivitanud Tallinnas Lasnamäe linnaosas asuva Paepargi korteriarenduse viienda etapi, mis hõlmab kolme kortermaja arendust. Merko alustab 2015. aasta aprillis esimese kahe maja ehitust aadressil Paepargi 31 ja 33, mille valmimine on planeeritud 2016. aasta kevadesse.

Paepargi viies etapp (www.merko.ee/perepargi) hõlmab kolme 4-korruselist maja aadressidel Paepargi 29, 31 ja 33, millest igaühes on 19 korterit. B-energiamärgisega majade arhitekt on Erkki Ristoja, kortereid iseloomustavad läbimõeldud planeeringud ning enamikel korteritel on klaasitud rõdu. Sisearhitekt Eerik Olle poolt on välja töötatud viis erinevat siseviimistluspaketti vannitubadesse ning kolm paketti eluruumidesse. Korterite ruutmeetri hind jääb vahemikku 1600–1900 eurot. Mugava ligipääsu kortermajadele tagab 2015. aasta lõpuks valmiv Paepargi tänav.

Paepargi viienda etapi kolme hoone brutopind kokku on ligikaudu 4500 ruutmeetrit ning arendusetapi kogumaksumus ca 4 miljonit eurot.

Uued kortermajad kerkivad Paepargi Pae tänava poolsesse otsa ehk Pereparki, mida ühendab Mäepargis asuvate juba valminud majadega üle järve kulgev valgustatud jalakäijate sild, kust avaneb vaade kaunile purskkaevule. Heakorrastatud Paepargi tiigi ümbrusesse on Merko esimese kolme etapi käigus arendanud tervikliku elukeskkonna ning müünud sealses üheksas maja üle 150 korteri. Neljanda etapi raames on Merkol arenduses kolm 14-korruselist tornmaja, millest esimene valmib 2015. aasta lõpus.

Merko Paepargi

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal