Muudatus AS Merko Ehitus Eesti juhatuse koosseisus

AS Merko Ehitus kontserni kuuluva tütarettevõtte AS Merko Ehitus Eesti nõukogu otsustas kutsuda alates 7. märtsist 2014 ettevõtte juhatusest tagasi seni ehitusvaldkonna eest vastutanud juhatuse liikme Andres Agukase. Muudatus on osa ettevõtte juhtimisstruktuuri korrastamisest, kus tõhustatakse nii üldehitus- kui insenerehitusvaldkonna juhtimist. Andres Agukas on otsustanud peale pikaajalist edukat karjääri ettevõttest lahkuda.

AS Merko Ehitus Eesti juhatus jätkab neljaliikmelisena: Tiit Roben (esimees), Jaan Mäe, Veljo Viitmann ja Alar Lagus. Tiit Robeni vastutusalaks saab lisaks ettevõtte üldjuhtimisele ka insenerehituse valdkonna juhtimine ning Jaan Mäe vastutusalaks lisaks elamuehituse ja kinnisvaravaldkonnale ka üldehitusvaldkonna juhtimine. Veljo Viitmann jätkab ehituse ettevalmistuse ning Alar Lagus finantsvaldkonna juhtimist.

Tulenevalt Andres Agukase lahkumisest toimub muudatus ka kontserni kuuluva AS Merko Ehitus Eesti tütarettevõtete AS Merko Infra ja Tallinna Teede AS nõukogu koosseisus. Andres Agukase asemel määrati AS Merko Infra nõukogu esimeheks alates 7. märtsist Tiit Roben. Nõukogu jätkab kolmeliikmelisena: Tiit Roben (esimees), Veljo Viitmann ja Mihkel Mugur. Tallinna Teede ASi nõukogu jätkab peale Andres Agukase lahkumist kolmeliikmelisena: Tiit Roben (esimees), Alar Lagus ja Veljo Viitmann.

Tiit Roben on alates 2012. aasta jaanuarist olnud AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees ning aastatel 2008–2012 oli AS Merko Ehitus juhatuse esimees. Tiit Roben on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tööstus- ja tsiviilehituse erialal. Tiit Roben kuulub AS Merko Ehitus Eesti, OÜ Tähelinna Kinnisvara, OÜ Sõpruse Investeeringud, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Amistad Invest OÜ juhatusse ning Tallinna Teede AS, AS Merko Tartu, OÜ Unigate, OÜ Mineraal ning AS Gustaf nõukogusse. Tiit Roben kontrollib läbi ettevõtte Amistad Invest OÜ 1500 AS Merko Ehitus aktsiat.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

04.-12.10.2022 Kinnisvara täiendkoolitus