RKAS otsib Tartu kahe gümnaasiumi ühise õppehoone ehitajat

Riigi AS (RKAS) kuulutas välja Tartu linnas Nooruse tänav 9 asuva õppehoone ehitustööde riigihanke, millele oodatakse pakkumusi kuni 1. aprillini. 2015. aasta sügiseks valmivat õppehoonet hakkavad kasutama tulevane Tartu Tamme Gümnaasium ja Tartu Täiskasvanute Gümnaasium.

RKASi eesmärk on endine õppehoone laiendada ja rekonstrueerida koolihooneks, mis oleks õppetööks igati sobiv, vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev ning mille ülalpidamise kulud oleks võimalikult madalad. Eesmärgiks on funktsionaalne, nõuetele vastav, energiasäästlik ja vastupidav hoone koos selle juurde kuuluvate rajatistega.

Ühise õppehoone suuruseks on kavandatud 8056 ruutmeetrit ja selle on projekteerinud AS Amhold.

Tartu Tamme Gümnaasiumi õpilaste arvuks on planeeritud 540 ja Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumisse on planeeritud 500 õppekohta.

Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Linnavalitsus ja on sõlminud kolmepoolse koostööleppe, mille kohaselt gümnaasiumihoone rajamist juhib RKAS, sealhulgas viib läbi vajalikud riigihanked (projekteerimishange, ehitusprojekti ekspertiisi tellimise hange, hange, ehitushange, sisustushanked ning kõik eeltoodud tegevustega kaasnevad hanked).

Õppehoone rajamist rahastatakse Vabariigi Valitsuse poolt heaks kiidetud ja Euroopa Komisjoni poolt kinnitatud „Elukeskkonna arendamise rakenduskava“ prioriteetse suuna „Piirkondlik ja terviklik ja tasakaalustatud areng“ meetmest „Gümnaasiumivõrgustiku korrastamine“.

Riigihange „Tartu Nooruse tn 9 õppehoone ehitustööd” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 150188. Pakkumiste esitamise aeg on 1. aprill 2014 kell 11.00.

[nggallery id=4]

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC