Muudatus E.L.L. Kinnisvara juhatuse koosseisus

E.L.L. KinnisvaraTulenevalt juhatuse liikme lepingu lõppemisest lahkub Toomas Aak septembri lõpus E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimehe ametikohalt. Ettevõtte juhatus jätkab 1. oktoobrist kaheliikmelisena: juhatuse esimeheks saab senine finantsdirektor Taavi Ojala ja juhatuse liikmena jätkab arendusdirektor Indrek Moorats.

Toomas Aaki kolmeaastase lepingu perioodil astus ettevõte arengus suure sammu edasi. Tallinna südalinnas Olümpia hotelli vastas asuval maa-alal on ettevalmistuses multifunktsionaalse kvartali arendus, mis koosneb kahest büroo- ja ühest eluhoonest brutopinnaga 93 000 m² ning mille kutsutud rahvusvaheline arhitektuurikonkurss on välja kuulutatud. Riias käivitati Skanstese bürookompleksi arendus, mis hõlmab kokku viit hoonet brutopinnaga 55 000 m², projekti esimese etapi ehitusega plaanitakse alustada 2018. aasta esimesel poolaastal. Vilniuse kesklinnas valmis tänavu septembris Narbuto 5 büroohoone, mis on 90% ulatuses välja üüritud.

Toomas Aak jätkab AS Riverito kontserniga koostööd seoses uute projektidega väljaspool Baltikumi.

E.L.L. Kinnisvara juhatus jätkab 1. oktoobrist kaheliikmelisena: juhatuse esimeheks ja ettevõtte tegevdirektoriks saab senine finantsdirektor Taavi Ojala, kes vastutab üldjuhtimise, finantsjuhtimise ja olemasolevate rahavooprojektide juhtimise eest. Juhatuse liikmena jätkab arendusdirektor Indrek Moorats, kes vastutab grupi arendusprojektide juhtimise eest.

Muudatus E.L.L. Kinnisvara juhatuse koosseisus

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika