Nõmme apteegi ruumid ootavad uut omanikku

Tallinna Linnavaraamet pani Nõmme vana apteegi ruumid senisest soodsama alghinnaga kordusenampakkumisele. 

Linnavolikogu otsustas korduvalt edutult enampakkumisel olnud Nõmme vana apteegi ruumide alghinna veerandi võrra alla lasta. Mai tn 4-1 asuva korteriomandi uueks alghinnaks kinnitati 114 750 eurot, mis on esialgsest alghinnast 25% madalam.

Enampakkumisel oleva linnale kuuluva korteriomandi reaalosaks on mitteeluruum üldpinnaga 217,4 m². Mai tn 4 kinnistu maakasutuse sihtotstarve on 45% elamumaa ja 55% ärimaa, kinnistu pindala on 2010 m².

Mai tn 4 kinnistu asub Nõmme raudteejaama naabruses Mai tänava ja Raudtee tänava ristumiskoha läheduses. Mai tn 4 hoones asus Nõmme vanim apteek, hoone on tunnistatud kultuurimälestiseks. Endine apteegihoone ehitati algselt enne 1910. aastat ühekorruseliseks kahe verandaga suvilaks, kuid 1924. aastal ehitati suvila kahekorruseliseks ümber. Teisel korrusel paiknevad kaks eluruumi, esimesel korrusel aga mitteeluruum.

Mai tn 4-1 korteriomandi müügist saadav tulu suunatakse sihtotstarbeliselt Nõmme linnaossa Valdeku tn 13 kinnistule sauna ja spordikeskuse ehitamiseks.

Kesklinnas on alghinnaga 11 400 eurot enampakkumisel J. Vilmsi tn 48-63b korteriomand, mille reaalosaks on 18,2 m² suurune eluruum ning alghinnaga 22 200 eurot tootmismaa sihtotstarbega Lätte tn 6 kinnistu pindalaga 99 m², kinnistul paikneb tööstushoone suletud netopinnaga 53,0 m².

Nõmme linnaosas on enampakkumisel ka Nõmme-Kase tn 34a kinnistu, mille maakasutuse sihtotstarve on ärimaa ja pindala 612 m2, kinnistu alghind on 62 000 eurot. Kinnistul asub laohoone suletud netopinnaga 122,5 m².

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

40 − 33 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!