Pärnus paigaldati nurgakivi viimase aastakümne suurimale kortermajale

Lille 5527. oktoobril sai Pärnu linnapea Romek Kosenkraniuse osavõtul pidulikult nurgakivi pea 60-ne korteriga Lille 55 korterelamu.

Ülejõel, Rääma linnaosas asuva 4200 m² suuruse kortermaja arendajaks ja ehitajaks on AS SA.MET. 2017 septembris valmiva kortermaja peamiseks sihtgrupiks on kohalikud elanikud – pärnakad, nii on majas väikeses enamuses just 3-4 toalised korterid. Korterite hinnad algavad 1200 €/m² kohta.

“Viimati kerkis nii massiivne kortermaja 2005. aastal Papiniidu rajooni. See on märk sellest, et meie kinnisvaraturg kosub,” ütles oma kõnes nurgakivi tseremoonial linnapea ja lisas, et aastaid pärast majanduskriisi on Pärnu kinnisvaraturul taas arengut näha.

Kinnisvaraekspert Pärnu maaklerteenuse juht Janno Petersoni sõnul on 3 kuulise müügitegevuse käigus müüdud või broneeritud juba pooled Lille 55 kortermaja korteritest. Senise müügiedu põhjusteks on nii aastaid kohalikele elanikele suunatud uute korterite arendamisel valitsenud vaikus, kui ka mõistlik ja taskukohane hind Pärnu keskmise palgataseme juures.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

83 − = 76

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

20.09.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?