Pindi Kinnisvara: Hinnatakse tuletornist hüdroelektrijaamani

Pindi KinnisvaraVaatamata koroonakriisile on kinnisvaraturg endiselt mitmekesine ja seda näitavad ka tänavu hinnatud varad. Sadade korterite, eramute ja kruntide kõrval on ka tõelisi rariteete.

Pindi Kinnisvara hindamisteenuse juht Andres Teder ütles, et viimasel aastal on näiteks Pindi Kinnisvara ja selle sõsarfirma ERI Kinnisvara poolt hinnatud muuhulgas kaevandus Ida-Virumaal, kinnistu koos tuletorniga, erinevaid mõisahooneid, hüdroelektrijaam ning säästuajastu märgina ka täielikult nutilahendustel töötavaid elamuid ja ladusid.

„Numbriliselt tasuks veel välja tuua elamu väärtusega üle 2 miljoni euro, tehasekompleks väljaspool Harjumaad väärtusega üle 2 miljoni euro, ärihooned Tallinnas väärtusega üle 15 miljoni euro ja kaubanduskeskused väärtusega üle 30 miljoni euro“, loetles Teder.

„Keerulisemate varade hindamine on alati hindajatele suur väljakutse, sest erilisele varale tuleb läheneda alati ühelt poolt ettevaatlikult, teisalt aga loominguliselt, kuna võrdlusbaas sisuliselt puudub,“ märkis ta.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC