Pressiteade: Turule tuli uus esinduslik korterelamu Villa Eha

Vaatamata kinnisvaraturul valitsevatele meeleoludele on Real turule toonud uue korterelamu Tallinna kesklinnas, Toompea jalamil – Eha. Arhitektuurimälestis Villa Eha on täiuslikkusele püüdlev suurejooneline elamu, mis on loodud ajaloolise ja elukeskkonna terviklikkust silmas pidades.

„Valminud on , mis vastab elanike kõrgeimatele nõudmistele,“ kommenteeris Real Kinnisvara juhatuse liige . „Terviklik lähenemine arendusprojektile tähendab seda, et on leitud tasakaal asukoha, suursuguse arhitektuuri ja väärikate materjalide vahel. Samuti pöörame suurt tähelepanu hinnalistele arhitektuursetele pisidetailidele, mis sageli ära ununevad. Miljöösse sulanduva elamu puhul on väärikalt lahendatud nii haljastus, sõiduautodele kui vabaaja veetmise võimalused suurel krundil nii noorematele kui vanematele.“

Esinduslik Villa Eha on arhitektuurimälestis, mille on 1945.-1946. aastatel kavandanud Nikolai Kuzmin. Funktsionalistlike joontega kapitaalse kivihoone juures on säilitatud kõik iseloomulikud detailid – stukk-reljeefid fassaadil, karniisid, plaatrõdud, õhulised metallist reelingpiirded, endisaegses võtmes trepikojad.

Villa Eha asub Tallinna kesklinna miljööväärtuslikus piirkonnas põlise asumi vaiksel kõrvaltänaval. Linna kesksed väljakud ja pargid paiknevad Villa Ehast kõigest 10-minutilise rahuliku jalutuskäigu kaugusel.

„Tänane on tüdinenud ilmetutest ja iseloomuta anonüümsetest karpidest. Tänane vajab midagi, mis annab lõhna ja maitse juba esimesel silmapilgul,“ iseloomustas Piirsalu uue elamu väärtuseid. „Villa Eha renoveerimisel on ellu viidud kompromissitult parimad ja kvaliteetseimad lahendused väärtustades ajaloo pärandit ja väärikat arhitektuuri tagades seeläbi lugupidamist vääriva parima võimaliku tulemuse.“

Arendajast

Real Kinnisvara on kapitalil põhinev - ja vahendusettevõte. Real Kinnisvara varasemad edukad renoveerimisprojektid Tallinnas on Pilve 5, Koidu 61/Luha 2, Terase 13/Hõbeda 2 ja Salme 26.

Lisainfo

Ivar Piirsalu
Real Kinnisvara
+372 501 9266
ivar@real.ee
http://www.real.ee

Villa Eha

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC