Pro Kapital: AS-i Pro Kapital Grupp nõukogu määras uue juhatuse esimehe

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp (Pro Kapital) annab teada, et 31. detsembril 2021 lõppevad kahe juhatuse liikme – Paolo Michelozzi ja Edoardo Preatoni – volitused. 1. jaanuarist 2021 lahkub Paolo Michelozzi juhatuse esimehe ametist, kuid eeldatavasti jääb ettevõttesse tegevjuhi ametis, et keskenduda elamukinnisvara arendamisele. Paolo Michelozzi ei jätka AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse liikmena, kuid eeldatavasti jätkab kontserni tütarettevõtete juhatuse ja nõukogu liikmena.

„Soovime tänada Paolot tema enam kui 20 juhatuse esimehena teenistuses oldud aasta eest. Arvestades, et ettevõtte tegevus keskendub peamiselt kinnisvara arendusele, on meil hea meel, et Paolo kaalub jääda tegevjuhi võtmepositsioonile, et jätkata Pro Kapitali äritegevuses kõige olulisema osa arendamist,“ ütles AS-i Pro Kapital Grupp nõukogu esimees Emanuele Bozzone.

Alates 1. jaanuarist 2022 on AS Pro Kapital Grupp uueks juhatuse esimeheks Edoardo Preatoni, kelle ametiaega pikendati 31. detsembrini 2024. „Edoardo on olnud Pro Kapitali juhatuses üle viie aasta ning meil on hea meel, et ta on otsustanud edeneda juhatuse esimehe ametikohale, et tuua ettevõttesse uut energiat ja visiooni,” tervitas äsja ametisse nimetatud juhatuse esimeest Emanuele Bozzone.

Alates 1. jaanuarist 2022 jätkab AS Pro Kapital Grupp juhatus järgmises koosseisus: Edoardo Preatoni (juhatuse esimees) ja Angelika Annus (finantsjuht). AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluvate tütarettevõtete juhatused ja nõukogud plaanivad jätkata seniste koosseisudega.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.02.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika