Pro Kapital Grupp: Muudatused AS-i Pro Kapital Grupp tütarettevõtete juhatuste ning nõukogude koosseisus

AS Pro Kapital Grupp teavitab oma aktsionäre ettevõtte tütarettevõtete juhtimises tehtavatest muudatustest, mis rakenduvad alates 31. jaanuarist 2019.

Ettevõtte tegevjuhi Paolo Michelozzi sõnul on Pro Kapitali põhitegevuseks elamupiirkondade arendus ja müük ning mahukate äripindade, peaasjalikult kaubanduskeskuste arendus ning rentimine. “Oleme otsustanud juhtimises ellu viia muudatused, et Pro Kapitali juhtkonna liikmetel oleks võimalik täielikult keskenduda oma vastutusvaldkondadele,” ütles Paolo Michelozzi. Tegevjuhi sõnul jätkab hr Allan Remmelkoor T1 Mall of Tallinn juhtimist ning ühtlasi ettevalmistustöid võimalike uute kaubanduskeskuste arendamiseks. Ervin Nurmela keskendub Kristiine City ning Kalaranna mahukate elamu- ja ärikinnisvara arendusprojektidele Tallinnas.

AS-i Pro Kapital Grupp tütarettevõtete töös toimuvad alljärgnevad muudatused:

  • Ervin Nurmela kutsuti tagasi AS-i Tallinna Moekombinaat juhatuse liikme kohalt. AS-i Tallinna Moekombinaat juhatus jätkab tööd kaheliikmelisena ning sinna kuuluvad Allan Remmelkoor ja Kristjan Kask. AS Tallinna Moekombinaat on Pro Kapitali lipulaeva, T1 Mall of Tallinn, arendaja ning operaator.
  • Ervin Nurmela kutsuti tagasi AS-i Tondi Kvartal nõukogu liikme kohalt ning uueks nõukogu liikmeks valiti Allan Remmelkoor. Selle muudatusega kuuluvad AS-i Tondi Kvartal nõukogusse Emanuele Bozzone, Ernesto Achille Preatoni ning Allan Remmelkoor.
  • Allan Remmelkoor kutsuti tagasi AS-i Tondi Kvartal juhatuse liikme kohalt ning uueks juhatuse liikmeks valiti Ervin Nurmela. Ervin Nurmela on ühtlasi Kristiine City arendaja OÜ Marsi Elu juhatuse liige. AS-i Tondi Kvartal juhatus jätkab kaheliikmelisena ning sinna kuuluvad Paolo Vittorio Michelozzi ja Ervin Nurmela. AS-le Tondi Kvartal kuuluvad elamuarenduse ootel olevad kinnistud Kristiine Citys, Tallinnas.

Ervin Nurmela ja Allan Remmelkoore töökogemuse kokkuvõte on lisatud käesolevale teatele. Hr.  Nurmela ja hr. Remmelkoor ei oma emitendi aktsiaid.

Ettevõtte eelmainitud olulisemate kinnisvaraprojektide tutvustus koos visuaalsete materjalidega on lisatud käesolevale teatele.

T1 Mall of Tallinn, mis avati 8. novembril 2018. aastal, esindab uut põlvkonda oma tegevusvaldkonnas, keskendudes jõuliselt meelelahutuse ning toitlustuse kontseptsioonile. Tänaseks on T1-s avatud 161 kauplust, 32 restorani ja kohvikut, esindatud on üle 60 uue kaubamärgi, pakkudes külastajatele  uusi viise poodlemiseks ja vaba aja veetmiseks. 2019. aasta kevadel avatakse keskuses T1 Mall of Tallinn mitmeid uusi poode. Veelgi enam, esimese omalaadsena Euroopas, avatakse kaubanduskeskuse katusel vaateratas. Vaaterattast, mille kõrgus on ligi 120 meetrit üle merepinna, saab köitev ning ainulaadne vaatamisväärsus.

Kristiine City on Tallinnas asuv elamuarendusprojekt. Kogu piirkond koosneb mitmest kordumatust arendusest, mis täielikult kujundavad ümber olemasoleva elukeskkonna. 2018. aastal valmis Pro Kapitali loftidega elamuprojekt Marsi 6, mille 45 korterit on kõik müüdud. Käesoleval ajal on arendamisel 10 uut modernset Kristina Maja, kokku 309 korteriga. 6 hoonet 186 korteriga on valmis ehitatud, millest 179 korterit on müüdud või broneeritud ning üksnes 7 valminud korterit on Kristiine Citys veel müügis.  Ehitamisel on 4 hoonet 123 korteriga, millest 47 on müüdud või broneeritud. Tagamaks arenduse ja müügi  edukat jätku ka peale ehitatavate hoonete valmimist, kavandab Pro Kapital aktiivselt Kristiine City arenduse järgmiseid etappe.

Kalaranna Kvartal on Eesti pealinna südames, kõige mainekamas ning eksklusiivsemas asukohas, kesklinna merekaldal, Tallinna vanalinna servas asuv elamuarendusprojekt. Tänu oma erakordsele asukohale pakub nimetatud arendus klientidele suur huvi. Projekt ootab praegu kohalikult omavalitsuselt ehitusluba ning Ettevõte ei ole veel ehitamist, reklaamimist ega müüki alustanud. Vastu tulles suurele nõudmisele, kinnitame siiski alates 2018. aasta juulist esialgseid broneeringuid.  Tänaseks on meil Kalaranna eluruumidele 76 broneeringut. Arenduse esmase ehitusetapi 128-st korterist on juba 46 korterit broneeritud.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.02.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika