Pro Kapital: Kontserni uue tütarettevõtte asutamine

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp teatab, et kontserni kuuluv tütarettevõte, AS Tondi Kvartal, asutas Tallinnas asuva Dunte projekti arendamiseks uue tütarettevõtte, OÜ Dunte Arendus. Uue tütarettevõtte tegevusalaks ja kavandatavaks majandustegevuseks on kinnisvaraarendus.

OÜ Dunte Arendus osakapitali suuruseks on 2 500 eurot, mis kuulub ühingu asutamisel 100% AS-ile Tondi Kvartal. Uue asutatud ühingu juhatuse liikmeteks on AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees, Paolo Vittorio Michelozzi, ja AS-i Pro Kapital Eesti juhatuse liige, Ervin Nurmela.

Tütarettevõtte asutamise eesmärgiks on koondada Tallinnas, Tondil, Kristiine City vahetus läheduses asuva Dunte projekti varakogum eraldi ühingusse ning alustada arendustegevusega.

Tütarettevõtte asutamine ei oma olulist mõju emitendi majandustegevusele.

AS Pro Kapital Grupp informeerib investoreid börsisüsteemi kaudu täiendavalt kui projekti osas on tehtud täiendavaid otsuseid.

Kristiine City, on elamuehituse arendusprojekt, mis asub Tallinna kesklinna lähistel, Kristiine linnaosas. Kristiine City´sse rajatakse nutika ruumiplaneeringu, stiilse disaini ja modernse väljanägemisega kodud, kus saab nautida rohelust ja privaatsust, kuid samal ajal on võimaldatud mugav transpordiühendus kesklinna ja teistesse linnaosadesse. Uute majade kõrval äratatakse ellu vanad väärikad ajaloolised hooned, mis on ehitatud 20. sajandi alguses.

Lisainfot Kristiine City kohta leiab http://www.kristiinecity.ee/

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.06.2023 Kinnisvara ABC