Pro Kpaital: Võtmeisiku muudatus

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp teatab, et kontserni finantsjuht Ruta Juzulenaite lahkub augusti lõpus isiklikel põhjustel ja omal soovil ametist ega jätka tööd kontsernis.

AS Pro Kapital Grupp finantsjuht Ruta Juzulenaite kommentaar: „Tulin Pro Kapitali finantsjuhtimise eest vastutama aastal 2012, on olnud põnev ja arendav periood. Tegemist on suurepärast arendusportfelli omava ja hästi juhitud ettevõttega. Olen saadud kogemuse eest tänulik ja soovin Pro Kapitali suurepärasele meeskonnale edu tulevikuks.“

AS Pro Kapital Grupp juhatuse esimehe Paolo Michelozzi kommentaar: „Täname Rutat ettevõttele antud panuse eest ja soovime talle edu tulevikuks. Leidsime finantsjuhi ametikohale uue inimese kontserni seest. Meil on hea meel pakkuda pidevat ametialast arengut oma pikaajalistele töötajatele“.

Kontserni uueks finantsjuhiks saab alates 01.09.2014 seni kontserni finantskontrolleri ülesandeid täitnud Angelika Annus (lühivormis CV lisatud). Angelika Annus on töötanud kontsernis erinevatel ametikohtadel alates 1998. Angelika Annus ei oma ühtegi AS Pro Kapital Grupp aktsiat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 1 = 7

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!