Riigi Kinnisvara AS otsib Pärnu Koidula Gümnaasiumi projekteerijat

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja Pärnu Koidula Gümnaasiumi projekteerimistööde ja autorijärelevalve riigihanke, millele oodatakse pakkumusi kuni 27. juunini. Ehitustegevusega on plaanis alustada 2014. aasta suvel ning kaasaegne ja õpilasesõbralik kool avada 2015. aasta sügisel.

Tulevane riigigümnaasium rajatakse praeguse Pärnu Koidula Gümnaasium baasil ning selleks rekonstrueeritakse 1979. aastal valminud õppehoone ja spordikompleks tänapäevastele nõuetele vastavaks. Projekteerimisel pööratakse erilist tähelepanu kaasaegse õpikeskkonna funktsionaalsusele ning energiasäästlikkusele.

Pärnu Koidula Gümnaasiumi õppekohtade arvuks on planeeritud 756, koolipersonaliks koos õpetajatega kuni 60 inimest.

Pärnu Linnavalitsus volitas 30. mai korraldusega RKASi korraldama riigihankeid Metsa tn 21 koolikompleksi rekonstrueerimisel, sealhulgas projekteerimishange, ehitusprojekti ekspertiisi tellimise hange, omanikujärelevalve hange, ehitushange, sisustushanked ning kõik eeltoodud tegevustega kaasnevad hanked.

Tulevase riigigümnaasiumi rajamist rahastatakse Vabariigi Valitsuse poolt heaks kiidetud ja Euroopa Komisjoni poolt kinnitatud „Elukeskkonna arendamise rakenduskava“ prioriteetse suuna „Piirkondlik ja terviklik ja tasakaalustatud areng“ meetmest „Gümnaasiumivõrgustiku korrastamine“.

Riigihange „Pärnu Metsa tn 21 õppehoone projekteerimistööd ja autorijärelevalve” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 144003. Pakkumiste esitamise aeg on 27. juuni 2013 kell 14.00.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.11.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine